Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no i tak jak pisalem wczesniej bede mial wypasiona kamerke :D wiec mozemy skrecic jakis material :D w piatek jeszcze sie zorietuje czy

wezme ja z koncowami czyli czy bedzie ja mozna zamontowac na aucie :D na nadkolu czy dachu :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzis mozna by bylo na lanosie :polew:

Opublikowano

nie no tico bylo lepsze :>

Opublikowano
  • Autor

dzis mozna by bylo na lanosie :polew:

opowiadaj mnie nei bylo chce byc wtajemniczony :D

Opublikowano

no co lanosy i tico sciagali sie wyjezdzali na swiata zte co sa kolo bp i sie scigali do wjazdu na real

Opublikowano

nie byles straciles wyscigi na 1/4 mili :polew: :polew: a no i Tomek zaparkowal w koncu na parkingu :polew: :polew:

Opublikowano

przepraszam parkowac to parkowalem wczesniej ale albo panda albo tuyota a dzis audi :P

Opublikowano
  • Autor

no fpyte no :D spoko zrobimy cos i my :D trzeba sie pewnie bedzie do filmu scignac :D chetnych nie braknie takze luzik :D

a mam troche pomyslow na material :D

Opublikowano

a kto się będzie ścigać :mysli:

Opublikowano

ja wezme pikusia od Asi :polew:

Opublikowano

Hej! dopiero doleciałem do domciu.... ale sobie polatałem w weekend, że mam dość :decayed:

[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 17:33_________________________________________________Panton :decayed:

bede mial kamerke na nastepny weekend :> w piatek wieczorem juz :naughty: :naughty: :naughty:

OOooo kurde no gitarka... :good: :good: :good: kręcimy... nie ma bata...

aha takie pytanie...

Dałoby radę spota przełożyć na sobotę bo w niedzielę mam weselę i nie dam rady kurde... :confused4:

Opublikowano

to ja od siostry :D bo caly samochod mniej wart niz tutaj naprawa :D[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________o chyba bylo 10 audi i jedno kangaroo dzis tak sie doliczylem :P

Opublikowano

uuuuuuuaaaaaaaa to będą "za szybcy za wściekli"

Opublikowano

dzis mozna by bylo na lanosie :polew:

no i golf z niebieską poświatą w środku... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

oj znajdzie sie ktos do scigania :D Kimi DJ ja Chris :D Mario Panton :P nie braknie chetnych :D

pozatym poza sciganiem trzeba bedzie skrecic troche materialu statycznego :D

polecam do przegladniecia filmy typu ten

i inne z serii wagenwerks to dla mnie wzory :D i mysle ze spokojnie mamy potencjal do zrobienia

podobnych filmow tak zeby innym miastom weszlo w piety :D koszulki juz poszly w eter z tego co wiem

i sie napinaja ze w lodzi to sie cos dzieje ze robia i wogole :P chociaz jeszcze ich nie zrobilismy :P

Opublikowano

miejscówkę już masz

Opublikowano

i inne z serii wagenwerks to dla mnie wzory :D

normalnie bym nick'ową tablicę na taki filmik do występu na auto założył :P

Opublikowano

mój pikuś wszystkie by wyścignął

Opublikowano

mówisz o koniu, czy samochodzie? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.