Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a docelowo taka dlugosc i ujecia i wszystko mysle w zupelnosci wystarczy i bedzie niezly kox :D

:slina: :slina: :slina: :slina:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:31_________________________________________________szkoda ze nie mamy lamp jakichs zeby w nocy ujecia zrobic bo ta kamerka nie ma lampy :> ona nie ma nawet wyswietlacza

wogole to ona ma dwa przyciski rec i stop :decayed: :decayed: :decayed::polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko ze my nie mamy takich aut, kto by chcial moja padline ogladac :polew:

Opublikowano
  • Autor

tylko ze my nie mamy takich aut, kto by chcial moja padline ogladac :polew:

oj tam stary umyjesz ladnie cos sie skreci :)

Opublikowano

Kurde kolesie wymiatają, naprawdę :slina: :slina: :slina: :slina:

Same pomysły na ujęcia są super, już pomijam montaż i całą resztę

Opublikowano

siema siema :evil: a może byśmy przenieśli spota następnego na sobote, co wy na to? Dzisiaj 10 autek było z tego co liczyłe. Rkwon filmiki fpyte, jkaby się udało coś takiego nakręcić to jaja urywa

Opublikowano
  • Autor

Kurde kolesie wymiatają, naprawdę :slina: :slina: :slina: :slina:

Same pomysły na ujęcia są super, już pomijam montaż i całą resztę

nom duzo tutaj robi sprzet :) ale spoko nie mozemy byc gorsi :P przynajmniej nie duzo :P;)

sprzet bedzie git majonez takze teraz pomyslec nad ujeciami wykorzystac takie ktore widzimy

i tez bedzie fajnie :D [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:37_________________________________________________

siema siema :evil: a może byśmy przenieśli spota następnego na sobote, co wy na to? Dzisiaj 10 autek było z tego co liczyłe. Rkwon filmiki fpyte, jkaby się udało coś takiego nakręcić to jaja urywa

no ja mysle ze sobota jak najbardziej w piatek wieczorkiem odibore sprzet oby tylko pogoda byla i sobota bedzie miodzio

tylko trzeba pomyslec nad miejscowkami bo parking pod realem to kiepsko troche :D mysle ze jedna moze byc kolo samolotu

:D na politechniki :D moze sie skreci fajne ujecia :D[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:39_________________________________________________do tego mozna male wyscigi zrobic albo na lodowej :) tam na starej petli albo na prostej za m1 na brzezinskiej :) tam jest takie male fajne nieosloniete rondko mozna by tez jakies ujecie przykreci

kurde duzo zalezy od tego czy bede mial koncowki do mocowania kamery zeby gdzies to do dachu przyczepic do plotnikow do lusterka :D zeby ciekawe ujecia byly :D :D :D wogole to miodzio jakby byly ze dwie takie kamerki no ale narazie z jedna tez damy rade :D

Opublikowano

czyli gitara następny spot w Sobotę :good:

i jakoś wcześniej by jeszcze słoneczko świeciło :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:44_________________________________________________okolice M1 albo Della :good:

Opublikowano
  • Autor

nie no jadne ze wczesniej i to grubo wczesniej :) ale to dogadamy tak zeby najwiecej osob bylo :) no i za dnia to napewno

aczkolwiek jak ktos bedzie mogl mozemy skrecic jakies ujecia na parkingach typu port czy silver :D

fullhd z dodaniem kontrastow i zakresow tonalnych da rade ja to wiem :D [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:52_________________________________________________mozemy zrobic juz jakies propozycje co do soundracka :)

:D jakies propozycje ? :D [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 22:53_________________________________________________tylko powazne a nie jakies glupoty :D

Opublikowano

4 osiemnastki tylko w moim samochodzie :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba laski skołować do "tła" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Na podkład muzyczny szybszych ujęć proponuję soundtrack z Fast and Furious Tokyo Drift:

Teriyaki Boyz - Tokyo Drift

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

4 osiemnastki tylko w moim samochodzie :gwizdanie:

wiedzialem ze na Ciebie mozna liczyc

Opublikowano

i gadaj tu z bartasem;p Coś się wymyśli :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no dokladnie :)

hyhy Kimi jasne szybkie ujecia to tak tylko ja jakos widze to w takim jakims wolniejszym stylu

tzn zalezy jaki charakter filmu zdecydujemy czy power energia i wogole wtedy wlasnie takie

czy raczej cos spokojnego cos kiedys podsylalem kurde pamietam i cholera nie moge tego teraz znalezc :wallbash:

Opublikowano

Seba, a jakbyśmy się w piątek późnym wieczorem ustawili i skręcili parę "nocnych" kawałków dynamicznych na mieście?

Wiesz, np. przejazd Włókniarzy i ujęcia z różnych kątów, z przodu, z boku, znad asfaltu itp.,w tle światła centrum (z estakady by takie ujęcie za***iście wyszło) itp. :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Kimi wyobraz sobie ujecia z taka muza :D tak od 16 sekundy

PENTATONES - The Devil’s Hand

uuaaaaa dla mnie kosa :slina: :slina: :slina:

i wcale nie musza byc wolne zobacz refren :D

Opublikowano

od 0:30

Opublikowano

Aha, no to może "Shut up and drive" Rihanny? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:09_________________________________________________Parę fajnych kawałków jest też na ścieżce dźwiękowej "60 sekund", dobry jest też theme z "Transportera"

Opublikowano
  • Autor

od 0:30

hmmm ciekawy pomysl mysle :) [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:12_________________________________________________

Aha, no to może "Shut up and drive" Rihanny? :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 23:09_________________________________________________Parę fajnych kawałków jest też na ścieżce dźwiękowej "60 sekund", dobry jest też theme z "Transportera"

wogole ten soundtrack jest wypas :>

a wogole to ostatnio zassalem ten filmik w 1080p :> kozak w ch*** :> i eleonor :D

ja to sie jaram tym a jak sie mocno wkurwie to jeszcze zrobie ten film w wersji 3D na okulary :decayed: :>

Opublikowano

świetne te ujęcia... jak takie nakręcimy, to cała Polska pozazdrości :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.