Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zawijam, Wesołych Świąt wszystkim życzę :papa:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie przeprosiłeś klekotów jeszcze... :tongue4:

Opublikowano
:hi: no niestety Pytonku nie moglem zajechac mialem maly kurs dzisiaj :kwasny: ale mam nadzieje ze jeszcze nie jeden taki spocik bedzie z kamerka ale wtedy przykrecimy :boobs: SEX IN AUDI :sexinbed:
Opublikowano

Ja zawijam, Wesołych Świąt wszystkim życzę :papa:

Kimiasz Ty też się mocno nie obżeraj i mokrego.... :drunk:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________

:hi: no niestety Pytonku nie moglem zajechac mialem maly kurs dzisiaj :kwasny: ale mam nadzieje ze jeszcze nie jeden taki spocik bedzie z kamerka ale wtedy przykrecimy :boobs: SEX IN AUDI :sexinbed:

wszystko nadrobimy :evil:

Opublikowano

Ja zawijam, Wesołych Świąt wszystkim życzę :papa:

Kimiasz Ty też się mocno nie obżeraj i mokrego.... :drunk:

[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:13_________________________________________________

:hi: no niestety Pytonku nie moglem zajechac mialem maly kurs dzisiaj :kwasny: ale mam nadzieje ze jeszcze nie jeden taki spocik bedzie z kamerka ale wtedy przykrecimy :boobs: SEX IN AUDI :sexinbed:

wszystko nadrobimy :evil:

ale nareszcie mam robote ktora lubie :dance: tylko strasznie pochalnia czas :disgust: dlatego nie podolalem dzisiaj z wami polatac ;([br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:15_________________________________________________ja bym ten film tez jakos z wieczora przykrecil np. dell jakies jebanie w kociol :decayed: np. moim pierwiastkiem z Quatrro :polew: :polew:
Opublikowano

siemka klysiu - to co ty teraz porabiasz, że tak lubisz :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________tzn podejrzewam ze powozisz jakąś brykę :naughty: :naughty: ale co VIP drajwer :decayed: :decayed: :?:

Opublikowano

siemka klysiu - to co ty teraz porabiasz, że tak lubisz :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:17_________________________________________________tzn podejrzewam ze powozisz jakąś brykę :naughty: :naughty: ale co VIP drajwer :decayed: :decayed: :?:

no wkrecilem sie wrescie w spedycje i zapylam po Polsce :naughty:
Opublikowano

w jakiej firmie ?

Opublikowano

ale co :?: jak :?: kupiłeś Busa czy jak :mysli: :?:

Opublikowano

nie sam zeby w to wejsc tzreba miec kupe kasy ;( u kogos robie na busie zlecenia :gwizdanie:

Opublikowano

ale co :?: jak :?: kupiłeś Busa czy jak :mysli: :?:

busa pewnie dostał... w takim np. DHLu robi :wink4:

Opublikowano

nie slyszeliscie o jakies kawalerce do wynjecia :mysli:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:25_________________________________________________

ale co :?: jak :?: kupiłeś Busa czy jak :mysli: :?:

busa pewnie dostał... w takim np. DHLu robi :wink4:

w rzednym DHL-u :rant:
Opublikowano

sami szukamy ;p ale jest w jakiejs kamienicy 2 pokoje ale ogrzewanie gazem. ja odpadam ale jak chcesz dam namiar

Opublikowano

luz..... żartowałem :tongue4:

Opublikowano

sami szukamy ;p ale jest w jakiejs kamienicy 2 pokoje ale ogrzewanie gazem. ja odpadam ale jak chcesz dam namiar

nie no ja chlopak z blokowiska to do kamienic sie nie chce pchac tym bardziej ogrzewanie gazem co ja zyd zeby sie do gazu pchac :tongue4::polew:[br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 23:30_________________________________________________

luz..... żartowałem :tongue4:

:pociesz:
Opublikowano

Dobra Pany I Panie

Melduję, że się odmeldowuję.

ZDROWYCH, SPOKOJNYCH, UDANYCH I SMACZNYCH ŚWIĄT ŻYCZĄ MIŚKI :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

no ja tez lece i tez ZYCZE WAM ZDROWYCH WESOLYCH SWIAT I MOKREGO DYNGUSA :hi:

Opublikowano

a ja zostaje i też wam życzę Spokojnych i Wesołych Świąt :cool1:

Opublikowano

to ja też wszystkim wam życze i spier.... pod pierzyne :naughty:

aha jeszcze wierszyk :>

Niech zające i barany, pospełniają Twoje plany. Porzuć wszystkie swe rozterki, bo to będzie czas wyżerki. Niech to będzie czas uroczy - życzę miłej Wielkanocy.

:wstydliwy:

Opublikowano
  • Autor

rkwon

w jakim programie montujesz film?

czy przy kamerze masz soczewkę szerokokątną? bo taka fajna panoramka wychodzi?

siema

nie ma zadnej soczewki dodatkowej kamerka ma taka w standardzie 135 stopni :D

daje rade :D a filmik bedzie skladany w after effeccie :)

no wlasnie wrocilem z nocnych ujec :) padla nam bateria niestety wiec

trzeba sie bylo spifkowac :P hyh

poprzegldalem zdjecia dzisiejsze moze cos z tego bedzie nie wiem czy ogarne terazc cos jeszcze

jak nie to napewno jutro beda :) jak wroce z wypadu do leczycy :)

takze luzik wieczorkiem powinny byc :) no a z filmem bede walczyl :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.