Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hmm :] to ja juz mam jak na ssaniu, ostatnio ta bestia mi wpieprza 13l gazu

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie przestańcie juz o tych wyscigach i rezystorach :polew:

po prostunapijmy się :drunk:[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2011, 22:14_________________________________________________PYK

Opublikowano

dobrze gada, polać mu :>

Krzysiu...ja tylko na pytanie odpowiedziałem :wink4:

Opublikowano

Siemanko :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

witam witam :)

Opublikowano

Świąteczne Siemanko wszystkim :hi: :hi:

rkwon widziany wczoraj ok. 11.00 na wysokości Idczaka w Zgierzu :decayed: :decayed:

Tylko czemu nie używa CB :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

Seba fajny zajączek :wink4: :wink4: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

siemka :)

hmmm o 11 to na bank nie bo wtedy to w domu bylem jeszcze ;) po 12ej to moze tak lecialem tam na leczyce :)

radyjko chyba mialem wlaczone :) chyba :P

hhyhyhyh zajaczek :)

Opublikowano

czy jest mozliwosc wagiem sprawdzic czy rozrzad jest dobrze ustawiony ?

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

każda się nadaje a jak jeszcze ma jakiś mały ekranik LCD co by można było widzieć co się kręci to już wypas :wink4:

pogadam z kumplem i zobaczę co on tam ma dokładnie :wink4:

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

fajnie masz ogarniętą furę więc nie wiem czemu jeszcze na żadnym spocie nie byłeś :mysli:

Opublikowano

Powitać. Niniejszym oblewam Was wodą :decayed:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:04_________________________________________________B4rt4s - nie sprawdzisz rozrządu VAG'iem - sam przecież wiesz, jak ustawiałeś, a może nawet masz fotkę. Na kole pasowym wcięcie pokrywa się z trójkącikiem na obudowie, a koła wałków rozrządu krechami do siebie po wewnętrznej.

Opublikowano

no wiem ze jest ustawiony o jeden zabek inaczej niz byl bo ktos wczesniej sobie malowal znaki no i samochod mi troche wiecej pali. i teraz pytanie... czy o jeden zabek moze wiecej palic ??

Opublikowano

pewnie że może, ale czy po tym przestawieniu auto normalnie chodzi? odpala bez problemów? :shocked:

Opublikowano

może, bo jak się nie zawory zamykają za późno lub za wcześnie, to komp musi wtryskiwać więcej paliwa. Jest w ogóle szansa, że ktoś Ci odkręcał koła zębate i po prostu je przestawił? Tam chyba nie ma klina, więc tak może być.

Opublikowano

siemka :)

hmmm o 11 to na bank nie bo wtedy to w domu bylem jeszcze ;) po 12ej to moze tak lecialem tam na leczyce :)

radyjko chyba mialem wlaczone :) chyba :P

hhyhyhyh zajaczek :)

:good: faktycznie po 12-tej :good: - jechałem tam dwa razy i mi się :rolleyes: :rolleyes:

CB chyba :no: włączone - krzyczałem, wołałem i nic :no: :no: :decayed: :decayed: :decayed:

Jak tam foty :?: :?: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

ehh kurfa.... samochod odpala dobrze, jezdzi dobrze, ale pali wiecej gazu.

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

każda się nadaje a jak jeszcze ma jakiś mały ekranik LCD co by można było widzieć co się kręci to już wypas :wink4:

pogadam z kumplem i zobaczę co on tam ma dokładnie :wink4:

Witam. Jesli cos tam jeszcze bedziecie krecili to moge sie zjawic z kamerka HD i moim srebrym klekotem. Jestem swierzak jesli chodzi o spoty takze bez cisnien:)

fajnie masz ogarniętą furę więc nie wiem czemu jeszcze na żadnym spocie nie byłeś :mysli:

Boje sie troche tej ŁDZ Bandy :)

Opublikowano

porwityhooligans.jpg

Uploaded with ImageShack.us

i prawidłowo :polew:

Opublikowano
  • Autor

pano.jpg

:)[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 11:41_________________________________________________

siemka :)

hmmm o 11 to na bank nie bo wtedy to w domu bylem jeszcze ;) po 12ej to moze tak lecialem tam na leczyce :)

radyjko chyba mialem wlaczone :) chyba :P

hhyhyhyh zajaczek :)

:good: faktycznie po 12-tej :good: - jechałem tam dwa razy i mi się :rolleyes: :rolleyes:

CB chyba :no: włączone - krzyczałem, wołałem i nic :no: :no: :decayed: :decayed: :decayed:

Jak tam foty :?: :?: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hehe no moze zciszone bylo :) nie pamietam ale serdecznie zaluje :)

zdjecia trzeba troszke porezac i beda :) takze wszystko kwestia czasu

Opublikowano

:good: :good: :good: :good:

:heat: :heat: :heat: bo już się przestraszyłem, że tylko jedno wyszło :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

nie nie spoko beda tylko czas mi potrzebny dlubie ile moge takze bedzie na pewno :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.