Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witam to co spotykamy się dzisiaj ?

Opublikowano

Witam to co spotykamy się dzisiaj ?

pewnie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

musze jechac auto umyc i zalac LPG :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:15_________________________________________________ :wallbash: no ta dzisiaj myjki zamkniete :disgust:

Opublikowano

musze jechac auto umyc i zalac LPG :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:15_________________________________________________ :wallbash: no ta dzisiaj myjki zamkniete :disgust:

samoobsługowe są czynne... podjedziesz... wrzucisz kilka monet.... przepłuczesz z piachu i będzie git :good:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

18 parking real J.Pawła?

Opublikowano

bardzo możliwe;]

Opublikowano

Kimiasz bedzie :gwizdanie:

Opublikowano

Kimiasz bedzie :gwizdanie:

Będę :wink4: :wink4: :wink4:

Ada jest uświniona jak nigdy, ale na razie myjkę odpuszczam, więc jak ktoś się obawia, że tylko jego Audiczka będzie uwalona, to niech się już nie obawia :D

Opublikowano

Kimiasz bedzie :gwizdanie:

Będę :wink4: :wink4: :wink4:

Ada jest uświniona jak nigdy, ale na razie myjkę odpuszczam, więc jak ktoś się obawia, że tylko jego Audiczka będzie uwalona, to niech się już nie obawia :D

no tylko ja jeszcze swojej nie mylem od ostatniego grilla :tongue4:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:49_________________________________________________ma ktos w domu xp+ do tego ETKE :gwizdanie: na pozyczke do przyszlego tygodnia :decayed:
Opublikowano

ja wczoraj miałem myć, ale popatrzyłem na pogodę i stwierdziłem, że się nie opłaca, z resztą słusznie;p Z czystych to na pewno będzie Panton :decayed:

Opublikowano

Kimiasz bedzie :gwizdanie:

Będę :wink4: :wink4: :wink4:

Ada jest uświniona jak nigdy, ale na razie myjkę odpuszczam, więc jak ktoś się obawia, że tylko jego Audiczka będzie uwalona, to niech się już nie obawia :D

no tylko ja jeszcze swojej nie mylem od ostatniego grilla :tongue4:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:49_________________________________________________ma ktos w domu xp+ do tego ETKE :gwizdanie: na pozyczke do przyszlego tygodnia :decayed:

Mogę mieć, tylko muszę wypalić XP-ka na płytkę :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

ja wczoraj miałem myć, ale popatrzyłem na pogodę i stwierdziłem, że się nie opłaca, z resztą słusznie;p Z czystych to na pewno będzie Panton :decayed:

przepraszam ja tez wczoraj myslem sobie ale chyba juz nie widac tego :P

Opublikowano

Kimiasz bedzie :gwizdanie:

Będę :wink4: :wink4: :wink4:

Ada jest uświniona jak nigdy, ale na razie myjkę odpuszczam, więc jak ktoś się obawia, że tylko jego Audiczka będzie uwalona, to niech się już nie obawia :D

no tylko ja jeszcze swojej nie mylem od ostatniego grilla :tongue4:[br]Dopisany: 01 Maj 2011, 11:49_________________________________________________ma ktos w domu xp+ do tego ETKE :gwizdanie: na pozyczke do przyszlego tygodnia :decayed:

Mogę mieć, tylko muszę wypalić XP-ka na płytkę :wink4: :wink4: :wink4:

:notworthy: :notworthy: :decayed:
Opublikowano

ja wczoraj miałem myć, ale popatrzyłem na pogodę i stwierdziłem, że się nie opłaca, z resztą słusznie;p Z czystych to na pewno będzie Panton :decayed:

:>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.