Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja mam na dosyć dzisiejszej roboty;p

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

frugodh mieliśmy się umówić ostatnio - :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: czy ja muszę o wszystkim myśleć :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

no właśnie nic, za to zmieniałem grill w a6, naprawiałem zatarte wycieraczki w alhambrze, naprawiam podnośniki szyb elektrycznych do colta, nie starczyło mi weny na punto... W każdym razie - nie opier***łem się :tongue4:

Opublikowano

w ten weekend "nie wyda" :confused4: i co ja mam teraz zrobić bidny Misiek :confused4: :confused4: :confused4:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:53_________________________________________________

no właśnie nic, za to zmieniałem grill w a6, naprawiałem zatarte wycieraczki w alhambrze, naprawiam podnośniki szyb elektrycznych do colta, nie starczyło mi weny na punto... W każdym razie - nie opier***łem się :tongue4:

ale mam nadzieję, że zjadłeś sztejka :> :> :> :decayed: :decayed: :decayed::polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 22:54_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: myszka zaczęła mi trzeszczeć - chyba za mało ją używam ostatnio :wallbash: :wallbash: normalnie masakra jakaś :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:01_________________________________________________A klysiu pewnie je.bie kolejne kilometry :cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox:

Opublikowano

Dobry wieczór

Znowu podobne pytanie , jak tam pisałem wcześniej

któryś z was był dzisiaj może na prośnieńskiej? Srebrna a4 , klubowe ramki :) :)

Opublikowano

Dobry wieczór

Znowu podobne pytanie , jak tam pisałem wcześniej

któryś z was był dzisiaj może na prośnieńskiej? Srebrna a4 , klubowe ramki :) :)

gdzie jest Prośnieńska :mysli: :mysli: :mysli: :> :> :>

Opublikowano

Mario nie uciekaj tak szybko z irc-a :cool1:

Opublikowano

Mario nie uciekaj tak szybko z irc-a :cool1:

ile można gadać ze sobą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

stukałem w klawiaturkę i się na chwilkę wyłączyłem za co przepraszam kolegę.... :wink4:

Opublikowano

mariuszzgierz ruda pabianicka :)

Opublikowano

mariuszzgierz ruda pabianicka :)

:no: :no: Zgierz, Ale też jest fajnie :wink4: :wink4:

Opublikowano

mariuszzgierz ruda pabianicka :)

do DJ masz blisssko :decayed:

Opublikowano

mów, przy jakiej ulicy mieszkasz :decayed:

Opublikowano

mariuszzgierz ruda pabianicka :)

do DJ masz blisssko :decayed:

jak potrzeba to sie poleci i 200km :wink4: :wink4: :decayed: :decayed: :decayed: oby efekt był :wink4: :wink4: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No ale mi chodziło o to , że prośnieńska jest na rudzie :)

Panton, a DJ gdzie mieszka ?

[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 23:46_________________________________________________O wilku mowa :>

Ja na Reymonta , przy dubois

Opublikowano

no to niecałe 5 km do mnie :tongue4: (Ksawerów)

Opublikowano

O to faktycznie niedaleko :)

Opublikowano

DJ ale ja :wallbash: :wallbash: :wallbash: mam caly czas daleko :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

podobnie, jak ja do Ciebie :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.