Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na razie nic nie wiem cisza :(

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale po moich przejsciach nie wiem czy klubowicz to nie za malo :D[br]

to od razu VIP-a ? :naughty:

Opublikowano

to będziemy mieli teraz większe chody teraz :naughty:

Opublikowano

Tomkowi to zamiast "władca postów" to np "władca zakrętów" :evil::cool1: albo skrót od VIP - Very Intensive Pressure (pedału gazu oczywiście)

:>

Opublikowano

a wiec tak: gadalem z Chrissem wlasnie ze nie ma sensu jechac tam daleko na dzialke bo a to ktos bedzie wracal wczesniej ktos pozniej dojedzie i pojedzimey na moja dzialke tutaj w lodzi blizej, gdzie posiedziec jest w razie czego przespac sie tez jest gdzie adres Sołecka 17 c albo d jak chcecie obie sa moje. Blizsza lokalizacja to za selgrosem na rokicinskiej, wiecej szczegolow to juz pod komem bo ja spadam do warszawy do szkoly bede jutro kolo 14 w lodzi spowrotem. Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Tomkowi to zamiast "władca postów" to np "władca zakrętów" :evil::cool1: albo skrót od VIP - Very Intensive Pressure (pedału gazu oczywiście)

:>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo skrót od VIP - Very Impatient Penis

:naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :>

Opublikowano

Tomkowi to zamiast "władca postów" to np "władca zakrętów" :evil::cool1: albo skrót od VIP - Very Intensive Pressure (pedału gazu oczywiście)

:>

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

albo skrót od VIP - Very Impatient Penis

:naughty: :naughty: :naughty::polew: :polew: :polew: :>

ooo widzisz :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: :decayed: :decayed::naughty:
Opublikowano

A teraz koledzy kulturalnie napiszą kto jedzie "podlewać" działkę Tomaszowi w sobote :)

Opublikowano
  • Autor

no ja mysle ze bede jakos napewno nie wiem na jak dlugo bo nie wiem o ktorej sie umowimy ale bede :) heheh moze z kierowca :P

Opublikowano

no ja mysle ze bede jakos napewno nie wiem na jak dlugo bo nie wiem o ktorej sie umowimy ale bede :) heheh moze z kierowca :P

:good:

tak jak Tomek napisał wygodniej będzie się spotkać bliżej łodzi

jeżeli chodzi o godzinę to myślę że możemy się umówić około 16 :mysli:

Opublikowano

bedzie ciezko ale postaramy sie byc o tej :kox: z grila na grill :D

Opublikowano

z wódki na gorzałę :P

Opublikowano
  • Autor

nie znam sie i moze sie myle ale pewnie 100 gramow nie starczy :)

Oferta obejmuje odgrzybianie, napełnianie czynnikiem chłodzącym (100 gramów) i sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji w samochodach osobowych i busach

Możliwość zakupu dodatkowych 100 gramów czynnika w cenie 10 zł

ot caly myk :) moze w Tata nano by styknelo :)

Opublikowano

nie znam sie i moze sie myle ale pewnie 100 gramow nie starczy :)

Oferta obejmuje odgrzybianie, napełnianie czynnikiem chłodzącym (100 gramów) i sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji w samochodach osobowych i busach

Możliwość zakupu dodatkowych 100 gramów czynnika w cenie 10 zł

ot caly myk :) moze w Tata nano by styknelo :)

też sie nad tym zastanawiam

ale w sumie to chyba tylko trzeba uzupełnic ewentualny ubytek :mysli: ciekawe co mieli na myśli

Opublikowano

nie znam sie i moze sie myle ale pewnie 100 gramow nie starczy :)

Oferta obejmuje odgrzybianie, napełnianie czynnikiem chłodzącym (100 gramów) i sprawdzenie szczelności układu klimatyzacji w samochodach osobowych i busach

Możliwość zakupu dodatkowych 100 gramów czynnika w cenie 10 zł

ot caly myk :) moze w Tata nano by styknelo :)

też sie nad tym zastanawiam

ale w sumie to chyba tylko trzeba uzupełnic ewentualny ubytek :mysli: ciekawe co mieli na myśli

Temat był przerabiany i na jedno wyjdzie... więc nic super.

Opublikowano

Na pewno ubytek jest standardowo większy niż 100 gramów. Poza tym filtr też podlega wymianie. Reasumując trzeba popytać u innych czy to się w ogóle kalkuluje. Ja w każdym razie muszę takowy zabieg przeprowadzić i tak.

Opublikowano

u mnie też dobrze by było zajrzeć bo od dwóch lat nic nie robiłem oprócz czyszczenia nawiewów :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.