Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hyhyhy w razie co ja na porwanka sie pisze :P:dziura:

Opublikowano

nie zmiescisz mi sie do bagaznika ;p

Opublikowano

to tam nie będzie żadnych niewinnych niewiast :mysli:

Opublikowano

panton. pamiętasz jak pierwszy raz się widzieliśmy to wyłączyliśmy ci obrysówki hamerykańskie żeby nie świeciły z przodu w kodowaniu. teraz kurna nie pamiętam gdzie. pamiętasz? :embarrassed::mysli:

Opublikowano

nie zmiescisz mi sie do bagaznika ;p

przyczepke weźmiesz od Tomka :polew:

Opublikowano

panton. pamiętasz jak pierwszy raz się widzieliśmy to wyłączyliśmy ci obrysówki hamerykańskie żeby nie świeciły z przodu w kodowaniu. teraz kurna nie pamiętam gdzie. pamiętasz? :embarrassed::mysli:

Select ==> Address 09: Cent. Elect. ==> Coding - 07 ==> 01001

0xxx?: Country

1 = Rest of World

2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark)

3 = USA

4 = Canada

a obecnie jest ustawione USA czyli kodowanie (01003) :wink4:

Opublikowano

Dobra, ja spać idę bo mi się znowu dostanie że się spóźniam na praktyki

Dobranoc panowie :> :>

Opublikowano

panton. pamiętasz jak pierwszy raz się widzieliśmy to wyłączyliśmy ci obrysówki hamerykańskie żeby nie świeciły z przodu w kodowaniu. teraz kurna nie pamiętam gdzie. pamiętasz? :embarrassed::mysli:

Select ==> Address 09: Cent. Elect. ==> Coding - 07 ==> 01001

0xxx?: Country

1 = Rest of World

2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark)

3 = USA

4 = Canada

a obecnie jest ustawione USA czyli kodowanie (01003) :wink4:

no kuźwa właśnie nie. mam 1 ostatnią i mi się świecą obrysówki. :mysli:

Opublikowano

ja PYKnę jeszcze bronka i spać

no to PYK :beer1:

Opublikowano
  • Autor

Dobra, ja spać idę bo mi się znowu dostanie że się spóźniam na praktyki

Dobranoc panowie :> :>

Ty no kurde praktyki w lozku !!! chlopie fpyte robota :D:P :P :P:wink4:

Chriss ja tyz pykne PYK [br]Dopisany: 12 Maj 2011, 00:12_________________________________________________no to sobie sam ebne

PYK

Opublikowano

panton. pamiętasz jak pierwszy raz się widzieliśmy to wyłączyliśmy ci obrysówki hamerykańskie żeby nie świeciły z przodu w kodowaniu. teraz kurna nie pamiętam gdzie. pamiętasz? :embarrassed::mysli:

Select ==> Address 09: Cent. Elect. ==> Coding - 07 ==> 01001

0xxx?: Country

1 = Rest of World

2 = Northern Countries (Finland, Sweden, Norway, Denmark)

3 = USA

4 = Canada

a obecnie jest ustawione USA czyli kodowanie (01003) :wink4:

no kuźwa właśnie nie. mam 1 ostatnią i mi się świecą obrysówki. :mysli:

a jakie ma kodowanie na 09: Cent. Elect.? to B7?

Opublikowano
  • Autor

no to sobie pyknalem :P

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
  • Autor

no jak mam z Toba pykac jak Ty pykasz kawe :P a ja juz mam dosyc :P i musze wstac zaraz o 6 :P

Opublikowano

kawy nie pykam o tej godzinie.... herbatka :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no raczej nie inaczej :D

a wogole to :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

Siemanko z ranka :hi: :hi: :hi:

kurczaczki,żeby tylko pogoda była ładna w sobotę :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.