Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

na liscie jest 15 osob takze szalu nie ma :/

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wlasnie czytalme ze osrodek chca zmieniac, ja bym chetnie pojechal tylko mowie zeby jechal ktos od nas to ja jade

Opublikowano

na liscie jest 15 osob takze szalu nie ma :/

szału nie ma? na spocie Hondy Civic ostatnio (z miesiąc temu to było) było 500 osób... + impreza z torem... goście zaproszeni jak Dziewulski ze swoją maszyną... jakoś koleś (nie pamiętam nazwiska) z Lotusem.... porównując to do klubu A4 - dzień do nocy....

Opublikowano

Panton no to trzeba też takie organizować akcje hehe nie możemy być gorsi od japońców chyba :P

A wogóle to witam przy wtorku :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

to i ja sie przywitam :)

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

na liscie jest 15 osob takze szalu nie ma :/

szału nie ma? na spocie Hondy Civic ostatnio (z miesiąc temu to było) było 500 osób... + impreza z torem... goście zaproszeni jak Dziewulski ze swoją maszyną... jakoś koleś (nie pamiętam nazwiska) z Lotusem.... porównując to do klubu A4 - dzień do nocy....

nie no zerknij na jakies fotorelacje ze spota zimowego czy zeszlorocznego

zawsze jest opor i ludzi brakuje w tym roku cos nie poszlo z terminami urlopow :/

a tak przeciez tez jest na bogato :)

Opublikowano

Dobra trzeba spadac do roboty :)

Opublikowano

jeszcze 2 dni i urlop....najgorsze 2 dni :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: z pracy ;) wyspani?
Opublikowano
:hi: siema z rana
Opublikowano
  • Autor

:hi: z pracy ;) wyspani?

siema siema

ja tam niewyspany cos tak jakos nie bardzo

polezalbym chetnie tak na przyklad do sierpnia :P

:D :D :D

Opublikowano

Witam :hi:

Panowie powiedzcie o ktorej dokladnie zaczynaja sie spoty. Juz pora bym sie objawil i przywital :decayed:

Co prawda jest to moje pierwsze w zyciu Audi i diesel, ale mam sporo pytan :>

Opublikowano

A ja tez dzisiaj jakos strasznie niewyspany jestem nie wiem czemu:D[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 08:16_________________________________________________Johnny witam spoty 18 pasaz lodzki niedziela jak sa jakies zmiany to ustalamy na forum wszystko:D

Opublikowano
  • Autor

Witam :hi:

Panowie powiedzcie o ktorej dokladnie zaczynaja sie spoty. Juz pora bym sie objawil i przywital :decayed:

Co prawda jest to moje pierwsze w zyciu Audi i diesel, ale mam sporo pytan :>

:hi: :hi: :hi:

powitac nowego kolege :)

rozumiemy ze mamy sie zwracac Johny :)

[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 08:17_________________________________________________nom dokladnie jak napisala Kung Fu Panda :D

teraz cos sie kroi na sobote ale to jeszcze w powijakach jest ;)

Opublikowano

Jakos tak wyszlo, ze wszyscy znajomi tak wolaja :>

Ok to jezeli bedzie niedziela to pojawie sie oczywiscie, niestety z sobota

mam zawsze problemy bo w nocy pracuje w 2 pracy

Opublikowano
  • Autor

spoko loko damy rade :D i w sobote i w niedziele :P

mam kumpla Grzeska na ktorego tez mowilem Johny

:P

Opublikowano
:siema:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 08:26_________________________________________________ide pracowac dalej :decayed: zajrze ok 12 :decayed:
Opublikowano

Klysiu umowilem sie z tym gosciem co polecales na franciszkanskiej:) powiedzial naprawde nieduzo ale ile wyjdzie ostatecznie to napisze...

Przez telefon to gadal nawet tak jakby sie dobrze znal na tym:)

Johnny wpadaj w niedziele i bedzie ok:)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Witam :hi:

Panowie powiedzcie o ktorej dokladnie zaczynaja sie spoty. Juz pora bym sie objawil i przywital :decayed:

Co prawda jest to moje pierwsze w zyciu Audi i diesel, ale mam sporo pytan :>

Witam nowego Kolegę :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.