Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to tak jak ja poszedlem po tego weza chcialem kulturnie zapytac ciecia czy moge wejsc i sie dre halo halo i nic to sobie asm otworzylem do jednej budy wszedlem do drugiej i ni zywej duszy no to wszedlem na hale widze ze lezy waz to odcialem i wyszedlem

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Władowaliśmy się przez kasę, babka za nami krzyczała, ochroniarz pilnował;D

Czyli mówiąc oględnie, wjebaliście się na chama :D :D :D[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:03_________________________________________________

no to tak jak ja poszedlem po tego weza chcialem kulturnie zapytac ciecia czy moge wejsc i sie dre halo halo i nic to sobie asm otworzylem do jednej budy wszedlem do drugiej i ni zywej duszy no to wszedlem na hale widze ze lezy waz to odcialem i wyszedlem

Ale to już jest przegięcie trochę, nie?

W sensie braku ciecia oczywiście :P

Opublikowano

Władowaliśmy się przez kasę, babka za nami krzyczała, ochroniarz pilnował;D

Czyli mówiąc oględnie, wjebaliście się na chama :D :D :D[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:03_________________________________________________

no to tak jak ja poszedlem po tego weza chcialem kulturnie zapytac ciecia czy moge wejsc i sie dre halo halo i nic to sobie asm otworzylem do jednej budy wszedlem do drugiej i ni zywej duszy no to wszedlem na hale widze ze lezy waz to odcialem i wyszedlem

Ale to już jest przegięcie trochę, nie?

W sensie braku ciecia oczywiście :P

Kimi jak on sam tam rabie ile moze widzialem cale auto drewna zapakowane i pewnie poszedl na nastepne lowy

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: cała Polska :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:07_________________________________________________każdy tylko patrzy co zaje..ać :polew:
Opublikowano

Kimi link=topic=22268.msg2450340#msg2450340 date=1307307870]

Władowaliśmy się przez kasę, babka za nami krzyczała, ochroniarz pilnował;D

Czyli mówiąc oględnie, wjebaliście się na chama :D :D :D[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:03_________________________________________________

no to tak jak ja poszedlem po tego weza chcialem kulturnie zapytac ciecia czy moge wejsc i sie dre halo halo i nic to sobie asm otworzylem do jednej budy wszedlem do drugiej i ni zywej duszy no to wszedlem na hale widze ze lezy waz to odcialem i wyszedlem

Ale to już jest przegięcie trochę, nie?

W sensie braku ciecia oczywiście :P

Kimi jak on sam tam rabie ile moze widzialem cale auto drewna zapakowane i pewnie poszedl na nastepne lowy

Polska.......... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no coz chlopaki ja do siebie na budowe wynioslem w sumie ze 100kg gwozdzi :D

Opublikowano
:good: :good: :D:D:D:D
Opublikowano

a jak robilismy na nowych sadach na krancowce autobusowej to pierwsze co to 2 kursy ze zlomem te tarcze hamulcowe od jelczy ciezkie ze ledwo mondeo wyjezdzalo :D

Opublikowano

Dzieki Panowie i Panie tez za mile przyjecie. Teraz juz wiecie kto ma zawsze w aucie wszystkie smary w puszkach :decayed:

Serwis pierwsza klasa, czyli jednak w kupie sila :decayed:

Do zobaczenia

Opublikowano

Żeby tylko Seba doleciał szczęśliwie, w sumie już półtorej godziny, niedługo powinien być na miejscu :confused4:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 23:33_________________________________________________

Dzieki Panowie i Panie tez za mile przyjecie. Teraz juz wiecie kto ma zawsze w aucie wszystkie smary w puszkach :decayed:

Serwis pierwsza klasa, czyli jednak w kupie sila :decayed:

Do zobaczenia

Pierwszy spot i trafiłeś na takie "atrakcje" :decayed: :decayed: :decayed:

Ale wielkie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: że poczekałeś z nami na Sebka, i że miałeś te smary :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

dobra ja spadam o 3:45 wylatuje do stalowej woli wroce pewnie poznym wieczorem albo w nocy wiec albo do jutra albo do wtorku

Opublikowano

Sebek doleci... nie panikować... :tongue4:

Opublikowano

Sebek doleci... nie panikować... :tongue4:

No też nie zakładam innej opcji :cool1:

Opublikowano

Szerokości, tomku.

Opublikowano

szerokości i przyczepności

Bajo :D

Opublikowano

już śpicie, stare rowery :> Mnie jest zbyt gorąco, nie mogę spać :gwizdanie:

Opublikowano

nikt nie śpi :>

Opublikowano
  • Autor

jestem jestem

dzieki Pany za serwis :D:notworthy: :notworthy: :notworthy:

dolecialem w prawie 2 godzinki :) bylem dokladnie 10 min przed polnoca :)

ale musialem jeszcze do bankomatu skoczyc wiec jestem

w kazdym razie jest lepiej niz bylo :) chociaz mialem wrazenie ze przylapalo na trasie ze 2 razy

ale felga juz nie byla taka goraca :) bedzie trzeba i tak przy wymianie klockow zerknac na to :)

tak czy siak jeszcze raz dziekuje za pomoc beda piwka na nastepnym spocie :D

Opublikowano

znaczy że mam rowerem przyjeżdżać? :polew: Dobrze, że dotarłeś bez większych problemów;) Kolo z passka pewnie również :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:) :) :)

dobrze ze Was :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.