Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

moze ktos by mi ladnie pomogl ogarnac temat naszych koszulek ?? :) bo sie lato skonczy a nic nie bedziemy mieli :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zebym ja chociaz jedna widzial dziennie jak jade do roboty to by bylo cos:D

no ja cisne metrem wiec trafiaja sie okazy :) nawet czasem takie poimprezowe zacpane laski w pizamach :D;)

Opublikowano

Zebym ja chociaz jedna widzial dziennie jak jade do roboty to by bylo cos:D

no ja cisne metrem wiec trafiaja sie okazy :) nawet czasem takie poimprezowe zacpane laski w pizamach :D;)

:blink: :blink: :blink:

Uuuu, no nie wiem, czy to akurat jest hmmm.... fajne. Zaćpana laska w piżamie, choćby nie wiem, jak ładna, jakoś do mnie nie przemawia taka opcja :sick3:

Opublikowano
  • Autor

hehehe no ja tez nie powiedzialem ze to fajne jest tylko mowie ze sie trafiaja ;)

Opublikowano

hehehe no ja tez nie powiedzialem ze to fajne jest tylko mowie ze sie trafiaja ;)

:D

Ale fakt, fajnych lasek w W-wie nie brakuje. Zresztą, co się będziemy oszukiwać, mamy akurat to szczęście w nieszczęściu, że choć mieszkamy w porypanym politycznie i prawnie kraju, natura "wynagrodziła" nam to właśnie w postaci dziewczyn :D

Opublikowano
:hi: bry po udanym weekendzie w wielkopolskiem :>
Opublikowano

piloty drzwi otwierają? :wink4:

Opublikowano

moze ktos by mi ladnie pomogl ogarnac temat naszych koszulek ?? :) bo sie lato skonczy a nic nie bedziemy mieli :)

poprosze białą S z logo nie sugerującym walenia itd. będę lansowac Klub we Francy

Opublikowano
  • Autor

heheheh :) jaka dedukacja :P:naughty::decayed:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano

piloty drzwi otwierają? :wink4:

no baaaa po takiej instrukcji muszą otwierać :wink4:

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:00_________________________________________________

heheheh :) jaka dedukacja :P:naughty::decayed:

:hi: :hi: :hi:

na plecach zdjęcie zbiorowe lodz bandy :polew:

Opublikowano

na plecach zdjęcie zbiorowe lodz bandy :polew:

:D

Opublikowano

Seba miałeś mi nadruk na kąpielówkach zrobiłć :>

Opublikowano
  • Autor

moze ktos by mi ladnie pomogl ogarnac temat naszych koszulek ?? :) bo sie lato skonczy a nic nie bedziemy mieli :)

poprosze białą S z logo nie sugerującym walenia itd. będę lansowac Klub we Francy

nom zostaje tylko znalezc firme albo kogos kto nam naniesie nadruki na koszulki

;)

[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:16_________________________________________________

Seba miałeś mi nadruk na kąpielówkach zrobiłć :>

:slina: :slina: :slina::naughty::decayed:

jak tylko znajdziemy firme ktora wykona nadruk flock flex to mozemy i nawet na skarpetkach czy bieliznie robic :P:D :D :D

Opublikowano

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:20_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.0;topicseen

:> kto to ? Tomcio ?

Opublikowano
  • Autor

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę

no ale do tej techniki flock flex nie jest wazny nadruk bo nadruk jest max w formacie a4 full color i tyle

wazna cena za wydruk na przodize plus rekawki kolnierzyk co tam kto chce :) no i koszulki jakies fajne i tanie w miare

Opublikowano

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę

no ale do tej techniki flock flex nie jest wazny nadruk bo nadruk jest max w formacie a4 full color i tyle

wazna cena za wydruk na przodize plus rekawki kolnierzyk co tam kto chce :) no i koszulki jakies fajne i tanie w miare

a Jarko ? on robi nam koszulki klubowe :mysli:

Opublikowano

:kwasny: a wzór wybrany? nie a wszędzie chcą zobaczyć co a potem mówią cenę[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:20_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=1246.0;topicseen

:> kto to ? Tomcio ?

Nasz Tomaszek :good: :good: :good: , specjalista od węży :D :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

nom Jarko robi

kurde trzeba do niego nasmarowac cos

ale fote cykneli jak z fotoradaru :P hehehehe[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2011, 09:33_________________________________________________narazie to co znalazlem

http://www.twojakoszulka.eu/koszulki,ceny.html

i to

http://www.art-flex.pl/index.php?go=nadruki

Opublikowano

a Seba fotorelacji z szybkiej naprawy nie zrobił :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.