Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ciebie :) no bo piszesz "tylko to jest sprawdzony zakład :gwizdanie: " :)

ja sobie pierdykłem bezbarwną :D

a tak na serio to znam kilka osób, które tam ściemniały i są zadowolone z ceny, materiału i montażu :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tylko ja tył juz mam z lekka fabrycznie ciemniejszy :mysli:

Opublikowano
  • Autor

no to co ja tez mam wszystkie fabrycznie przyciemnione :) te lepsze folie z zewnatrz sa mega czarne tak jak u mnie mam 85 % a wewnatrz jest jasno :)

Opublikowano

kurde ostre mody widzę :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

smiej sie kurde byz u siebie zrobil ladna delikatna sciemke a nie tu kurde podsmiec**jki jakies :):decayed::naughty:

Opublikowano

i jeszcze naklejke na przedniej szybie Pajonier :kox:

Opublikowano
  • Autor

RAKJET FJUEL :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 12:29_________________________________________________chociaz widzialem kadeta z paskiem nad kierowca byl na pis ME a na pasazerem MY BITCH :D :D :D

Opublikowano

RAKJET FJUEL :decayed:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 12:29_________________________________________________chociaz widzialem kadeta z paskiem nad kierowca byl na pis ME a na pasazerem MY BITCH :D :D :D

widziałam rózne np. WAL ŚMIAŁO na zadku :kox:[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2011, 12:32_________________________________________________

i jeszcze naklejke na przedniej szybie Pajonier :kox:

mi by pasowało........CZADWIGA :>

Opublikowano

ZYTA

jest lepsze :decayed:

Opublikowano

i jeszcze naklejke na przedniej szybie Pajonier :kox:

:D:D:D:D:good:

Opublikowano
  • Autor

ZYTA

jest lepsze :decayed:

:kox: :kox: :kox::naughty::decayed::good: :good: :good:

Opublikowano

smiej sie kurde byz u siebie zrobil ladna delikatna sciemke a nie tu kurde podsmiec**jki jakies :):decayed::naughty:

przecież ja ściemniam od rana... :polew:

Opublikowano

ZYTA

jest lepsze :decayed:

W mordę :kwasny: MUSIAŁ ZAPAMIĘTAĆ ! drugie moje pseudo to FOKa i też go nie cierpię :disgust:

Opublikowano

:tongue4:

Foczka :naughty::decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: dobry ten Elvis :D
Opublikowano
  • Autor

za***isty jest ten Elvis :D

a ja zaraz napisze do prezesa zeby ladnie Ci zmienil nik z MAgdaleny na FOKA :D:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:hi: bry do ściemniaczy szybowych- cena 400 zl to cena A) uczciwa B) podejrzana,

obstawiam B ja dałem 660 zł za całość

Opublikowano

EGR Mario :)

--------------------------------------------------------------------------------

1 Fault Found

19586 - EGR System: Regulation Range Exceeded

P3130 - 35-10 - - - Intermittent

--------------------------------------------------------------------------------

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48071.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48072.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48073.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48074.html

Grupy: n/a - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48075.html

Grupy: 003,003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48076.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48077.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48078.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/cac_48079.html

Zapraszamy do dyskusji. :> Nie wstydzić się!!! :gwizdanie:

Opublikowano

N18 do sprawdzenia i kabelkologia

brak sterowania EGR

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.