Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 10:09_________________________________________________jak fajnie że ktoś wymyślił emotikony :cool1:

teraz życie stało się prostsze i bardziej kolorowe :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 10:09_________________________________________________jak fajnie że ktoś wymyślił emotikony :cool1:

teraz życie stało się prostsze i bardziej kolorowe :>

Bardziej żółte :D :D :D

Opublikowano
:D Kimi jak tam walka z amorami :naughty:
Opublikowano

:D Kimi jak tam walka z amorami :naughty:

Za tydzień w sobotę się za nie zabiorę, bo dzisiaj nie zdążę :gwizdanie:

Opublikowano

powitac :)

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

wczoraj jak poszłam do pracy to przyszedł sąsiad do Miśka, jak wróciłam o 7:00 to nadal siedzieli :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:, jak wróciłam rano to przydałam się bardzo bo pojechałam od razu na schela po whiskacza, i imprezka trwa nadal :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

wczoraj jak poszłam do pracy to przyszedł sąsiad do Miśka, jak wróciłam o 7:00 to nadal siedzieli :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:, przydałam się bardzo bo pojechałam od razu na schela po whiskacza, i imprezka trwa nadal :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Aha, czyli już wiemy, że Mario dzisiaj na spota nie dotrze :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no broń boże, kto nas przywiezie ?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

:hi:

fajnie, że dziś znowu ciepło ;)

Opublikowano

no broń boże, kto nas przywiezie ?? :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Ten, kto po whiskacza jechał :>

Kamil - Ty się nie martw, bo frugo ma motywację, żeby przyjechać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ale mi sie nic nie chce :)

DJ to w koncu na czym stanelo bo juz nie pamietam jak mi mowiles z tym podlaczeniem

odtwarzacza mp3 do mojego radyjka ?? ze to nie bedzie chyba takie proste chyba tak ??

bo mam psp ktore nie uzywam i bym sobie je grzecznie zainstalowal :P:D :D :D

Opublikowano

Na spocie pogadamy, nie chce mi się pisać :>

Opublikowano
  • Autor

spoczko :):D

Opublikowano

spoczko :):D

spoczko foczko :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

heheh no no :P a Ty co na spocie bedziesz ?? o ktorej latasz do ego gdanska ??

Opublikowano

heheh no no :P a Ty co na spocie bedziesz ?? o ktorej latasz do ego gdanska ??

Będę, wpadnę na godzinkę, a potem zawinę do domu po torbę i o 20:53 mam "yntersyty" z Kaliskiego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

mhm czaje bo tak jak ostatnio to mogles ze spota leciec odrazu ;) heheh

oo i nowy avatarek :D:good:

Opublikowano

mhm czaje bo tak jak ostatnio to mogles ze spota leciec odrazu ;) heheh

oo i nowy avatarek :D:good:

No ostatnio to jechałem dopiero w poniedziałek na noc :D

A avatarek fajny, nie? :naughty: :naughty: :naughty:

( Sammie Pennigton :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed: )

Opublikowano

ja nie wiem Kimi skad Ty te avatarki bierzesz:P[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 15:38_________________________________________________Pamietajcie o VAGu:D napewno sie przyda:d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.