Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bierz przykład

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bierz przykład

a nie tylko narzekac :cool1: :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 18:31_________________________________________________sztejki trzeba jesc a nie jakies tam kanapeczki :decayed:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

:hi:spuściłem olej i kutwa filtr tak mocno przykręcony że nie idzie ruszyć, muszę jutro klucz nasadowy do filtra kupić bo te z paskiem nie dają sobie rady :confused4:

Opublikowano

hahaha ja przebilem filtr srubokretem i tez nic nie dalo :) ale przyszedl kumpel i poszlo od razu. liczy sie technika :D

Opublikowano
  • Autor

kuzwa Tomus ja to chyba chce tez taka robote jak Twoja :kox:

Opublikowano

kuzwa Tomus ja to chyba chce tez taka robote jak Twoja :kox:

ktorego masz na mysli :D

Opublikowano
  • Autor

kuzwa Tomus ja to chyba chce tez taka robote jak Twoja :kox:

ktorego masz na mysli :D

Klyska :P:)

Opublikowano

kuzwa Tomus ja to chyba chce tez taka robote jak Twoja :kox:

ktorego masz na mysli :D

kuzwa Tomus ja to chyba chce tez taka robote jak Twoja :kox:

ktorego masz na mysli :D

Klyska :P:)

musisz znac jez. mandarynski,suahili i pigmejski wtedy zapraszam na rozmowe :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Tomek kiedy bedziesz zaczynal robote w Strykowie :mysli:

Opublikowano

:siema: Tomek juz sie zorientowalem w temacie musze zaczac od ciebie i twojej mapki :decayed: pozniej spacer po urzedach i na sam koniec architekt krzyknal mi 400 PLN duzo :mysli: ????

po urzędach? :mysli: jak budowa to moj urzad cie nie ominie :sarcastic:

Opublikowano

:siema: Tomek juz sie zorientowalem w temacie musze zaczac od ciebie i twojej mapki :decayed: pozniej spacer po urzedach i na sam koniec architekt krzyknal mi 400 PLN duzo :mysli: ????

po urzędach? :mysli: jak budowa to moj urzad cie nie ominie :sarcastic:

ale mnie interesuj urzedy w Strykowie nie w LDZ :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 22:07_________________________________________________dobranoc :hi: jakos w tym tygodniu nie mam mocy :confused4:
Opublikowano

to nie dobrze kłysiu

Opublikowano
  • Autor

dobrej Tomaszu ;)

czy ja mam wstawiac jakies fragmenty filmu czy dopiero koncowy efekt ?? ;)

Opublikowano

koncowy efekt![br]Dopisany: 14 Czerwiec 2011, 23:12_________________________________________________

to co? po jogurcie? :gwizdanie: pożyczcie ze 180 tysięcy hehe http://moto.allegro.pl/camaro-2ss-piekny-muscle-car-oferta-prywatna-i1649906171.html żeby jeszcze na ubezpieczenie starczyło ;D

serio taki wynalazek byś kupił jakbyś posiadał gotówkę... ?

Opublikowano

Camaro zawsze było w strefie moich marzeń więc nie do jazdy na codzień aczkolwiek jakby mnie było stać na niedziele chciałbym takie auto

Opublikowano
  • Autor

Camaro zawsze było w strefie moich marzeń więc nie do jazdy na codzień aczkolwiek jakby mnie było stać na niedziele chciałbym takie auto

ja tam tez bym kupil taka zabaweczke :D :D :D

Opublikowano

juz po obiadku teraz pora na drzemke :naughty: :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 15:24_________________________________________________dlaczego w domu mam strone 2522 a w robocie mialem juz 2553 :mysli:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 15:25_________________________________________________wogole nie ma moich wiadomosci ktore pislalem w pracy :blink:

Opublikowano

pousuwali spam :polew:

Opublikowano

pousuwali spam :polew:

no chyba tak bez jaj :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.