Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

malujcie więcej to będą tak robić częściej :polew:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pousuwali spam :polew:

chyba jednak coś chłopakom się rozjechało i z backupa pojechali...

Opublikowano
:shocked: zniknęło parę stron
Opublikowano

dziadostwo :kox::polew:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 15:40_________________________________________________a ja takie wazne info zawarlem w tych stronach :decayed:

Opublikowano

a ja dzisiaj tyle sie nastukalem w klawisze ;(

Opublikowano

i w ten sposob mam mniej do nadrabiania :D

Opublikowano

Poznikały wiadomości z dzisiejszego dnia? :blink::mysli:

Tak. Przywracana była baza danych i nie ma postów z dnia dzisiejszego napisanych po 04.00 rano :hi:

miałem rację...

Opublikowano

jedziemy dalej ze spamem :wink4:

Opublikowano

Klysiu i jak jedzizesz na letni?

Opublikowano

Klysiu i jak jedzizesz na letni?

:> jaha [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:45_________________________________________________tylko ja jak cos bede lecial na ten zlot z pomorza :gwizdanie:
Opublikowano

Klysiu i jak jedzizesz na letni?

:> jaha [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 16:45_________________________________________________tylko ja jak cos bede lecial na ten zlot z pomorza :gwizdanie:

no prosze jak sie powodzi :) to kiedy sie zaisujemy? i co pod namioty dajemy czy domki bo widze ze tam rozne wersje sa :D

Opublikowano
:hi: olejek zmieniony hehe;D ale nie obyło się bez wycieczki do DJa bo okazało się że zły filtr mu sprzedali i musieliśmy wymienić. No i kupiłem profi klucz do filtrów jakby ktoś chciał pożyczyć :evil:
Opublikowano

pocisneli my dzisiaj 2 zaliczenia co nie Wiki :D i poznaliśmy wnuczke Dziekana która jeździ a4 :D

Opublikowano

jakie koszta klucza ?? bo ktos mi gadal ze takie klucze tylko do renowki sa[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 18:35_________________________________________________Pusia.... jak to dziwnie brzmi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

co dziwnie brzmi ??? Pusia ???

Opublikowano

klucz 30 zeta generalnie nakładany a nie jakaś rączka z paskiem czy z łancuchem bo takim albo nie odkręci się jak jest mocno dokręcone albo można pocharatać a u nas w avfAch jest tylko wkładka wymieniana więc cała obudowa zostaje zawsze ta sama, co za tym idzie szkoda ją niszczyć

Opublikowano
  • Autor

oj Bartas Pusia ladnie brzmi no nie mow :D

Karolinka z racji tego ze usuneli to jeszcze raz :hi: :hi: :hi:

:)

Tomek ile te letni kosztuje ?? i mam nadzieje ze nadal aktualne ze mnie zabierzesz w razie co ?? :D no i spoko mi namiot pasi byle taniej :P[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 19:04_________________________________________________stenaline wprowadza dwa nowe statki do Szwecji :D lecimy do Zlotej ?? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.