Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś przeczytałem o filmie....jak jest, to dawać linka :>

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie no nie ma jeszcze ale preznie produkuje ;)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ale lipa, dwie godziny się szwędałem po Matarni w Gdańsku, a tam Pany z 3miasta lecą w kulki :disgust: :disgust: :disgust:

Pusia, Ty jesteś z GD, jak to tam u Was z tymi spotami? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

frugodh oliwę zmieniałeś u siebie ???[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 20:13_________________________________________________

coś się zaczyna sypać z tym letnim :gwizdanie:

ja woll

czemu ??? bo nie pilnuję wątku ???

muszę wymienić oliwę u siebie :confused4: a skoro zaoferowałeś się do pożyczki klucza :decayed: :decayed: :naughty: :naughty: mógł bym to ogarnąć jutro wieczorkiem lub najpóźniej po juterku :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 21:02_________________________________________________

BTW

Kto to jest Pusia :?: :?: :?: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W sumie nie wiem, ale B7 ma kosę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Model: A4 B7

Silnik: AUK 3.2 256PS

Rodzaj napędu: QUATTRO

Nadwozie: Limuzyna

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg2467249#msg2467249

I fajne imię :D :D :D

Opublikowano

W sumie nie wiem, ale B7 ma kosę :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Model: A4 B7

Silnik: AUK 3.2 256PS

Rodzaj napędu: QUATTRO

Nadwozie: Limuzyna

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=22268.msg2467249#msg2467249

I fajne imię :D :D :D

Limuzyna :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:wink4: :wink4: :wink4: :> :> :>

Opublikowano
:thumbup: podziękowania dla Pantona i DJ'a za wyrezanie manetki z FISem :evil: robota pierwsza klasa :naughty: schłodźcie dobrze browara i wypijcie co by mi się nie popsuło :drunk: :oklaski: :good:
Opublikowano

No właśnie dobrze, że limuzyna :disgust: :disgust: :disgust:

Wie dziewczyna, co dobre :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:thumbup: podziękowania dla Pantona i DJ'a za wyrezanie manetki z FISem :evil: robota pierwsza klasa :naughty: schłodźcie dobrze browara i wypijcie co by mi się nie popsuło :drunk: :oklaski: :good:

:drinks:[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2011, 21:13_________________________________________________

No właśnie dobrze, że limuzyna :disgust: :disgust: :disgust:

Wie dziewczyna, co dobre :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

No właśnie dobrze, że limuzyna :disgust: :disgust: :disgust:

Wie dziewczyna, co dobre :kox: :kox: :kox:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

śmieję się :good: najważniejsze, żeby furacz latał jak najdłużej bezawaryjnie i tylko tyle, a buda - każdy kupuje taką jaka mu się podoba

swoją drogą 256PS :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: chyba robi robotę :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

To tylko 9 KM mniej, niż w S4 B5 :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:thumbup: podziękowania dla Pantona i DJ'a za wyrezanie manetki z FISem :evil: robota pierwsza klasa :naughty:schłodźcie dobrze browara i wypijcie co by mi się nie popsuło :drunk: :oklaski: :good:

A propos też sobie jedną pyknę - pewnie już się schłodziła :naughty:

perla.jpg

Opublikowano

Mariusz to musiałbyś jutro jakoś wpaść na smulsko po ten klucz:P

Opublikowano

Mariusz to musiałbyś jutro jakoś wpaść na smulsko po ten klucz:P

A dokładniej - nie mogę skojarzyć :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Mario PYK :decayed:

Opublikowano

retkinia, misiek :>

Kanu - ma działać i koniec :drunk::wink4:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ale lipa, dwie godziny się szwędałem po Matarni w Gdańsku, a tam Pany z 3miasta lecą w kulki :disgust: :disgust: :disgust:

Pusia, Ty jesteś z GD, jak to tam u Was z tymi spotami? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

spot dzisiaj u Ola na Oruni ,grillują i piją piwo jak zawsze co środę :kox:

Opublikowano
  • Autor

uu no to sie niezalapales Kimiasz na grilsona :) ale tam to pewnie nie robia przy oslonie parkingu od reala wiec miales prawo nie wiedziec

:polew: :polew: :polew::decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Mario PYK :decayed:

:thumbup:;)

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ale lipa, dwie godziny się szwędałem po Matarni w Gdańsku, a tam Pany z 3miasta lecą w kulki :disgust: :disgust: :disgust:

Pusia, Ty jesteś z GD, jak to tam u Was z tymi spotami? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

spot dzisiaj u Ola na Oruni ,grillują i piją piwo jak zawsze co środę :kox:

Super :disgust: :disgust: :disgust:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.