Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie, to nie ide sobie :no4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a powiedzcie czy to Kanu na tym zdjęciu jest ?

Opublikowano
  • Autor

nie Kanulca nie ma :P [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 09:47_________________________________________________swoja droga faktycznie trzeba baner zmienic bo juz za dlugo wisi :rolleyes:

Opublikowano

Pusia[/b] jaką masz skrzynie w tym Audi?

niestety Tiptronic

właśnie stesty.... za***ista skrzynia... sama z USA auto ściągałaś czy w PL kupowałaś?

Opublikowano

wrzućcie wasze grupowe zdjęcie z któregoś spotu :wink4:

Opublikowano

czekamy na Twoje........... :gwizdanie:

Opublikowano

nie Kanulca nie ma :P

na szczęście :rolleyes: mogła by "klisza" pęknąć :evil: :>

Opublikowano
  • Autor

nie Kanulca nie ma :P

na szczęście :rolleyes: mogła by "klisza" pęknąć :evil: :>

predzej to bys mial glowe ucieta :D:P

Opublikowano

Panowie do wieczora :)

Opublikowano

hahahahah - czytam te 2 zaległe strony i jest jak zawsze, gdy pojawia się dziewczyna na forum.... Pusia - jeszcze nie wiesz, na jakie uprzejmości stać męską część spotów łódzkich :polew: Nie zmarzniesz, nie zalejesz się potem, nie zgłodniejesz, nie napada na Ciebie, błędy Ci skasują, pokomplementują... Eldorado :>

DJ z tym zalaniem potem to chyba anty reklama :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 10:31_________________________________________________ :hi: powitać szacowne grono kocurów bandy łódzkiej, szybki zafoliowane :good: dziś ostatnia kosmetyka pt. mycie , ciśnienie w oponach, pełny bak i hajda w trasę :witch: Ehhh i 2 tyg. bez forum ? eee może nie wytrzymam :kox:

Opublikowano

predzej to bys mial glowe ucieta :D:P

no fakt w kadr mógłbym się nie zmieścić na wysokość :P

Opublikowano

ja juz po wizycie u pana komornika mandaciki uregulowane :embarrassed:

Opublikowano

ja juz po wizycie u pana komornika mandaciki uregulowane :embarrassed:

niegrzeczny chłopczyk :>

Opublikowano
:embarrassed:
Opublikowano
  • Autor

ile :D pochwal sie :):decayed:

Opublikowano

2x po 100 + odsteki to czesc sobie zabrali z podatku i doplacilem tylko 30 PLN :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

leeeee to co to jest ;) grosze :)

myslalem ze mnie przebijesz a tu takie pitu pitu ;)

Opublikowano

leeeee to co to jest ;) grosze :)

myslalem ze mnie przebijesz a tu takie pitu pitu ;)

eeeee....to Ty sie pochwal :decayed:

Opublikowano

no jeszcze mi zostaje 350 PLN z fotki jak lecialem w zeszlym roku na letni ale juz nie dlugo minie rok i nic sie nie dzoywaja wiec sie tym nie chwale :kox:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

czyli co letniak wisia narazie ?? bo jak nie letniak to moze jakis wypad na ryby zorganizujemy ?? :D weekendowy ?? :D :D :D

a nie chcielibyście na WV-Manie pojechać? :cool1:

na pewno będzie kiedyś okazja się spotkać na jakimś zlocie :tongue4:

w realu zawsze inaczej :wink4:

Pusia co środę jesteście u Ola? :mysli: będę u Niego na przełomie lipca/sierpnia więc, gdy będziemy mieli możliwość poznania się to kolegom zdam relację :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.