Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już jestem.... jestem.... :rolleyes:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiem, że mały jest absorbujący, ale zobacz - Krzyśkowi się też urodził i jakoś jest na forum :decayed:

ta... jak jestem w pracy albo późno wieczorem jak położę go spać i nie marudzi :rolleyes:

img0414g.jpg

ale ten uśmiech ratuje całą sytuację... :>

Opublikowano

za***isty koleś :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Wiem, że mały jest absorbujący, ale zobacz - Krzyśkowi się też urodził i jakoś jest na forum :decayed:

ta... jak jestem w pracy albo późno wieczorem jak położę go spać i nie marudzi :rolleyes:

img0414g.jpg

ale ten uśmiech ratuje całą sytuację... :>

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

Wiem, że mały jest absorbujący, ale zobacz - Krzyśkowi się też urodził i jakoś jest na forum :decayed:

ta... jak jestem w pracy albo późno wieczorem jak położę go spać i nie marudzi :rolleyes:

img0414g.jpg

ale ten uśmiech ratuje całą sytuację... :>

Jeziu, jaki cudny :kox:

Gratulacje tatuśku

Opublikowano

Sebek jestem jestem na ircu.....

Opublikowano

Siemka wszystkim w ten piatkowy calkiem pogodny poranek :D

Kanu, pociecha, facet I liga :D

Oby było tak by dziś na prace nasrał szpak :D

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Kanu nie widzialem wczoraj zdjecia Mistrza dopiero teraz je luknalem ...

czlowieku :D zdjecie po prostu miazdzy wszystko :D po prostu mega

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

musimy maluchowi zrobic jakas extra koluszke :D:decayed::naughty:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

kanu zajefajny bobas :decayed: :decayed: :good: :good: :> :>

Zawsze mówiłem, że najfajniejsze są takie małe dzieciaczki :> :>

No i ewentualnie dzieciaczki płci żeńskiej w wieku 25-35 lat :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

No i ewentualnie dzieciaczki płci żeńskiej w wieku 25-35 lat :decayed: :decayed: :decayed:

Mariano, myślałam że napiszesz 17-21 :decayed:

Opublikowano

:siema: czas rozpoczac kolejny ciezki dzien pracy :kawa::read::lazy:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 07:57_________________________________________________siema ciocia :decayed:

Mariano i co zapisujemy sie na ten letni :mysli:

Opublikowano

siema ciocia :decayed:

siema Kłysiu... :pociesz:

Opublikowano

:siema: czas rozpoczac kolejny ciezki dzien pracy :kawa::read::lazy:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 07:57_________________________________________________siema ciocia :decayed:

Mariano i co zapisujemy sie na ten letni :mysli:

:wink4: Siemanko Basiu - troszkę Cię tu nie było :?: :mysli: :mysli:

A propos wieku to 17-21 ciut ciut za młode - jeszcze się zakocha i później tylko problemy :decayed: :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 08:01_________________________________________________

:siema: czas rozpoczac kolejny ciezki dzien pracy :kawa::read::lazy:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 07:57_________________________________________________siema ciocia :decayed:

Mariano i co zapisujemy sie na ten letni :mysli:

Cały czas się gryzę z tym letnim - szału nie ma :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

no wlasnie ja czejkam n a was Ewcia powiedziala ze jak sie cyt."Miśki zapisza to my tez sie zapisujemy " :cool1:

Opublikowano

:hi: dziękować za pochwałę małego :cool1:

ma sqbany czasem dobre miny, jeszcze takie bezwiedne ale daje czzadu :evil:

no nic ostatni dzień pracy czas zacząć :)

Opublikowano

Mariusz, 17 to najlepszy wiek - można sobie wychować pod siebie :kox:

Opublikowano
  • Autor

a mam :D jakies 2,5 minetki :D:P

Opublikowano
  • Autor

mysle ze max 3,5

nie no zobaczycie jak skoncze zebyscie mogli mnie zj***c odrazu za calosc :)

bo niestety montaz montazem ale brak ujec niestety robi swoje :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.