Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a ja bym do tego z niemiec spokonie dolozyl 150 - 200 000 km do licznika :)[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 12:35_________________________________________________pozatym masz dzial sprzedam na forum zobacz tam przynajmniej masz auta pewne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ten 1,8 wygląda nawet całkiem całkiem ciekawe jak w realu :mysli: no i jak jeździ [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 12:45_________________________________________________szkoda że nie ma foty komory silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ten 1,8 wygląda nawet całkiem całkiem ciekawe jak w realu :mysli: no i jak jeździ [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 12:45_________________________________________________szkoda że nie ma foty komory silnika

Bo silnik będzie pewnie wyplakowany :D albo wychuchany na błysk :D[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 12:54_________________________________________________A powiedzcie mi jaki silniczek najlepiej zakupić :D?? żeby była zabawa i w miarę ekonomiczny :D heh podpowiedzcie. Ja sie jakoś do tego 1,8T ale nie wiem może jest coś fajniejszego w tych naszych autkach dostępne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek ale tutaj chodzi o okazję :D

http://moto.allegro.pl/jedyne-takie-audi-a4-1-8-turbo-150-km-quattro-4x4-i1666736127.html

Przebieg (km): 189000

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-tdi-110-koni-klimatronic-alu-i1661514564.html

Przebieg (km): 172000

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najlepsze, że do Polski ściągane są wszystkie auta, które nie mają przekręcone 200kkm :D to taka magiczna cyfra, która nie może zostać przekroczona bo wtedy mądry polaczek powie "szrot" i weźmie sobie od dziadka z Niemiec, który przekręcił "170kkm" (standardowo 100kkm cofnięte) .... chociaż auto ma 20lat a i szfabów po autostradach śmigają :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 12:54_________________________________________________A powiedzcie mi jaki silniczek najlepiej zakupić :D?? żeby była zabawa i w miarę ekonomiczny :D heh podpowiedzcie. Ja sie jakoś do tego 1,8T ale nie wiem może jest coś fajniejszego w tych naszych autkach dostępne :P

jak dla mnie to 1.9TDI i 1,8T :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebek ale tutaj chodzi o okazję :D

http://moto.allegro.pl/jedyne-takie-audi-a4-1-8-turbo-150-km-quattro-4x4-i1666736127.html

Przebieg (km): 189000

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-tdi-110-koni-klimatronic-alu-i1661514564.html

Przebieg (km): 172000

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

najlepsze, że do Polski ściągane są wszystkie auta, które nie mają przekręcone 200kkm :D to taka magiczna cyfra, która nie może zostać przekroczona bo wtedy mądry polaczek powie "szrot" i weźmie sobie od dziadka z Niemiec, który przekręcił "170kkm" (standardowo 100kkm cofnięte) .... chociaż auto ma 20lat a i szfabów po autostradach śmigają :nabijasie:

Panton ja na przebieg nie patrzę bo nie ma sensu. Poza tym jak by się bardzo uwziąć to jest jakiś sposób sprawdzenia prawdziwego przebiegu. Ale po co go znać Ładniej na desce wygląda nie dobite 200k :D hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.6 pierwistek z Qutrro :decayed:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 13:47_________________________________________________musisz sobie kupic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz wito505 ale prawdziwy przebieg jako tako daje obraz kondycji auta... gdyby to B5 miało faktycznie 170kkm-190kkm to byś jeszcze 100kkm przekręcił bez problemu i był zadowolony z użytkowania audika a tak możesz się wj***ć w szrot... i utopić swoje ciężko zarobione pieniądze.... Kanu ma B7 z 2007 roku z przebiegiem ~150kkm i on jeszcze 100kkm przekręci na luzie.... a Ty możesz naprawiać, robić...naprawiać...robić.... to wszystko wymaga $$$$$$ a jak Cię widok małego przebiegu na blacie cieszy to jak kupisz furmankę (tylko z realnym przebiegiem w normalnym stanie) za free przestawię na ile tylko będziesz chciał.... nawet na 40kkm. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz wito505 ale prawdziwy przebieg jako tako daje obraz kondycji auta... gdyby to B5 miało faktycznie 170kkm-190kkm to byś jeszcze 100kkm przekręcił bez problemu i był zadowolony z użytkowania audika a tak możesz się wj***ć w szrot... i utopić swoje ciężko zarobione pieniądze.... Kanu ma B7 z 2007 roku z przebiegiem ~150kkm i on jeszcze 100kkm przekręci na luzie.... a Ty możesz naprawiać, robić...naprawiać...robić.... to wszystko wymaga $$$$$$ a jak Cię widok małego przebiegu na blacie cieszy to jak kupisz furmankę (tylko z realnym przebiegiem w normalnym stanie) za free przestawię na ile tylko będziesz chciał.... nawet na 40kkm. :)

Panton ja się zgrzewam z tym przebiegiem

Zdaję sobie sprawę z tego że 5 letni samochód z Niemiec może mieć spokojnie 100k przejechane.

Bo średnio u niemiaszków to jest 15k rocznie.

Z tym blatem też żartowałem. A znać faktyczny przebieg było by fajnie :D Chociaż by po to żeby wiedzieć czy zmieniać rozrząd czy nie :P heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mój miał prawie po 40kkm co roku nabijane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mój miał prawie po 40kkm co roku nabijane :P

napewno jezdzil w domu pogrzebowym :tongue4:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 14:20_________________________________________________:siema: Przemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no prawie... ;) firma farmaceutyczna - GlaxoSmithKline:tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz wito505 ale prawdziwy przebieg jako tako daje obraz kondycji auta... gdyby to B5 miało faktycznie 170kkm-190kkm to byś jeszcze 100kkm przekręcił bez problemu i był zadowolony z użytkowania audika a tak możesz się wj***ć w szrot... i utopić swoje ciężko zarobione pieniądze.... Kanu ma B7 z 2007 roku z przebiegiem ~150kkm i on jeszcze 100kkm przekręci na luzie.... a Ty możesz naprawiać, robić...naprawiać...robić.... to wszystko wymaga $$$$$$ a jak Cię widok małego przebiegu na blacie cieszy to jak kupisz furmankę (tylko z realnym przebiegiem w normalnym stanie) za free przestawię na ile tylko będziesz chciał.... nawet na 40kkm. :)

Panton ja się zgrzewam z tym przebiegiem

Zdaję sobie sprawę z tego że 5 letni samochód z Niemiec może mieć spokojnie 100k przejechane.

Bo średnio u niemiaszków to jest 15k rocznie.

Z tym blatem też żartowałem. A znać faktyczny przebieg było by fajnie :D Chociaż by po to żeby wiedzieć czy zmieniać rozrząd czy nie :P heheh

kekekeke 15 k chyba bezyna rocznie :)

diesle tak jak Kanu napisal 30-40 k rocznie to predzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój traktor też tak jakoś jeździł 20-30k rocznie :naughty: więc benzyna może, może tak około 20k rocznie :mysli: tak myśle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa w tej robocie bede chyba kwitl do jutra :disgust:[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2011, 15:16_________________________________________________

porządne to są żarowe :P

to jest chinski wymysl :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...