Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

remik to powiem Ci ze zgrabny ten Twój mechanik :evil:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 19:07_________________________________________________Seba a co to za część? Patrzyłem i nie znajduje mi takiego numeru w ogóle, powiedz co to ma byc to Ci znajde

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ku*** umbrella ela ela e e e :polew: :polew: czad z tym zdjeciem ustawie sobie na tapecie :decayed:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ale żeście nastukali od wczoraj :D

Kłysiu, to może wolisz ją pod biurko, zamiast tej blondyny? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A jak już mowa o banerku, bo widzę, że się nikt nie kwapi z propozycjami, coś ode mnie:

sam_buxton_7615.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

frugodh, ja w piątek widziałem tu w Gdańsku też czarną TT-S, na czarnych felgach, normalnie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

A dzisiaj z kolei widziałem zieloną A4 B5 na łódzkich blachach, ale nikt z "naszych" :confused4:

Opublikowano

Kimiasz ale ch*j z tą audi, ja mówię cały czas o jej zawartości ;D;D;D;D;D

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Ale żeście nastukali od wczoraj :D

Kłysiu, to może wolisz ją pod biurko, zamiast tej blondyny? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

A jak już mowa o banerku, bo widzę, że się nikt nie kwapi z propozycjami, coś ode mnie:

sam_buxton_7615.jpg

:naughty: :naughty: :naughty:

frugodh, ja w piątek widziałem tu w Gdańsku też czarną TT-S, na czarnych felgach, normalnie :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

A dzisiaj z kolei widziałem zieloną A4 B5 na łódzkich blachach, ale nikt z "naszych" :confused4:

moze byc z braku laku :tongue4:
Opublikowano
Opublikowano

Kimiasz ale ch*j z tą audi, ja mówię cały czas o jej zawartości ;D;D;D;D;D

Źle podchodzisz do tematu, mając taką TT-S "zawartość" sama by Ci się pakowała do środka :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wiktor to jest galka zmiany biegow

Opublikowano
Opublikowano

ok a co to za silnik? Bo tu są różne rodzaje

Opublikowano

Wiktor to jest galka zmiany biegów

podaj więcej szczegółów jak wykończenie kolor

Opublikowano

Wiktor to jest galka zmiany biegów

podaj więcej szczegółów jak wykończenie kolor

:good:
Opublikowano

i se poszedł :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

nie se poszedl jestem tylko sie wkorwilem

poltorej godziny renderowalem ten j**any film i k**wa wyszlo jak z koziej d*py sloma

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

alez sie wkurwilem ja pier**le no dobra c**j robimy jeszcze raz :D musze dzis to wyrenderowac zeby

jutro przejsc do efektow specjalnych :D :D :D

w kazdym razie kolor nadwozia to : jeszcze nie mam :P

wnterze ciemne kurde nie wiem czy to cos da ale moze ;)

Opublikowano

:polew:

primo - 5 lub 6b.

ultimo - papa, skaj, drewno

po trzecie primo ultimo - szarobeżowy lub czerń

i czy cały kpl.

Opublikowano
  • Autor

czern

Opublikowano

8L0863278BN6BN lekka rzeźba i wejdzie :naughty:

Opublikowano

A co Wy tam znowu kombinujecie? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

8L0863278BN6BN lekka rzeźba i wejdzie :naughty:

nie no ale moment :P ja wyslalem numer czesci ktora chce kupic kumpel :)

zreszta ten co byl od a3 :) i pytanie czy bedzie sie nadawalo do jego modelu :)

to co tu rezac :P ja tego nawet nie widze :P

Opublikowano

1. podałeś numer surówki

2. up 2000

3. bez rzeźby nie wejdzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.