Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ok czaje dobra :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak film :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

dobrze

pojawil sie problem niestety :(

dobilem do 5 minut i skonczyla mi sie sciezka dzwikowa :D

ale juz sobie poradzilem z problemem

teraz problemem jest rendering ... to jakas masakra z 8 godzi sie to bedzie renderowac ...

do kolejnej obrobki ... maskara jakas

Opublikowano

zrób to w winie :P:D

Opublikowano

panton daj mi schemat rozbiórki tego słupka jak znajdziesz, pls :)

Opublikowano
  • Autor

jak ogladaliscie jackassa to bedziecie wiedzieli

ryan dunn zginal dzis w wypadku samochodowym z ranca :( ;([br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:21_________________________________________________W dniu 20 czerwca 2011 r. Dunn zginął w wypadku samochodowym w West Goshen Township w stanie Pensylwania. Z raportu TMZ wynika, że Dunn spożywał alkohol z przyjaciółmi kilka godzin przed wypadkiem. Mieli oni wypadek przy prędkości ponad 180 km/h (110 mph). Na miejscu wypadku znaleziono trudne do zidentyfikowania ciała. Dunn doznał wielu poważnych obrażeń organów wewnętrznych. Doświadczeni ratownicy medyczni mieli trudności z identyfikacją ciał pasażerów pojazdu. Dunn był podobno zidentyfikowany przez jego tatuaże na ciele oraz włosy i zarost.

Opublikowano

:hi: z wieczora

Seba widze ze w temacie gałki zmiany biegów Bart wszystko już objaśnił :cool1:

mogę ewentualnie dołączyć wycinek z etki :gwizdanie:

Przechwytywanie_ga_ka_zm_bieg.jpg

Opublikowano

powiedz mi masz jeszcze jakieś układy w fiacie :gwizdanie:

Opublikowano
:no:
Opublikowano

szkoda

Opublikowano

Szkoda to wiesz kiedy jest :)

Opublikowano
  • Autor

podzekowal przeslalem skrina :D :D :D [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:38_________________________________________________a co potrzebujesz z fiata :D :D :D

Opublikowano

przewody odpowietrzenia silnika

Opublikowano

Seba jak tam oponki ruszyles cos ? :gwizdanie:

Opublikowano

ja właśnie sobie wracam z montażu bramy i warsztatu... Po raz kolejny stwierdzam, że nienawidzę francuskich aut :decayed: Wyjęcie sprzęgła w xsarze nie obyło się bez pomocy osób trzecich... Rozwaliło się łożysko oporowe, docisk oraz łapa wysprzęglająca... qrde, ciekawe, kto mi teraz sprzeda takie części :confused4:

Opublikowano
  • Autor

render robi sie juz 1,45 godziny a do konca 6,27 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:53_________________________________________________

Seba jak tam oponki ruszyles cos ? :gwizdanie:

heh nie ruszylem i nie rusze 3 miechy mam na ruszenie :( poki co jestem nie z palcem a z reka do kolana w d*pie :( ;( :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

heh nic mi nie mow ja mam noz na gardle teraz :(

Opublikowano

czyli srtracone czy cus sie da jesio ?

Opublikowano

Seba - oblookałem Twoje części na allegro...jakiś kolo w rawie mazowieckiej ma po 30 zł i widzę, że ciężko będzie załatwić taniej;/ No nic - jutro się sprawa wyjaśni, ale jak coś, to zapieprzamy do tej rawy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.