Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Powitać :hi:

Co tam słychać w Krośniewicach? :cool1:

stara bida :decayed: poza tym co w tej dziurze może być słychać ciekawego? chodzą i się tną zjeby nożami :wallbash:

a Ty na długi weekend w ldz?

Teraz dwa weekendy w Chałupach, Małżonka z córką właśnie jadą tam dzisiaj na urlop :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takim to dobrze :wink4:

Opublikowano

takim to dobrze :wink4:

Teraz jest lajcik, bo jest lato, zobaczymy zimą :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

ludzie krótkie pytanie i konkretna odp. spocicie się dzisiaj? :decayed:

Opublikowano

Panton, zlituj się i wyłącz tego avatara w profilu, plizzzz..... :confused4: :confused4: :confused4:

zrzut_ekranu_1.png

Kimiasz wiem, że to denerwuje bo się cały czas strona ładuje.... :polew: hahaha ale dla Ciebie wszystko.... :naughty: i nie musisz mi wysyłać tych obrazków bo ja wiem, że nie mógł pobrać avatarka z serwera jak na iptables został wycięty mój adresik ip :D

Opublikowano

Panton, zlituj się i wyłącz tego avatara w profilu, plizzzz..... :confused4: :confused4: :confused4:

zrzut_ekranu_1.png

Kimiasz wiem, że to denerwuje bo się cały czas strona ładuje.... :polew: hahaha ale dla Ciebie wszystko.... :naughty: i nie musisz mi wysyłać tych obrazków bo ja wiem, że nie mógł pobrać avatarka z serwera jak na iptables został wycięty mój adresik ip :D

No nareeeszcie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiesz, jako webdeveloper zwracam uwagę na takie detale i strasznie mnie to wkurwiało :D :D :D

Opublikowano

Panton, zlituj się i wyłącz tego avatara w profilu, plizzzz..... :confused4: :confused4: :confused4:

zrzut_ekranu_1.png

Kimiasz wiem, że to denerwuje bo się cały czas strona ładuje.... :polew: hahaha ale dla Ciebie wszystko.... :naughty: i nie musisz mi wysyłać tych obrazków bo ja wiem, że nie mógł pobrać avatarka z serwera jak na iptables został wycięty mój adresik ip :D

No nareeeszcie :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Wiesz, jako webdeveloper zwracam uwagę na takie detale i strasznie mnie to wkurwiało :D :D :D

wiem dlatego specjalnie dla Ciebie to zrobiłem :D

Opublikowano

zależy od pogody chciał bym w sobote lub niedziele[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:40_________________________________________________w sumie to chyba jutro z rana lecę w opoczyńskie i może zostanę do niedzieli to bym miał bliżej nad wode :naughty:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2011, 20:41_________________________________________________ :beach:

kurde ja będe jutro :mysli:

jutro gdzie :mysli: nad wodą czy jak

[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:14_________________________________________________Sebek nic się nie martw,się łuszczelke wymieni i będzie mozna jebać w kociołek :good:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2011, 00:21_________________________________________________Buuuuuuuuuuuuuuuurza :evil:

na Sielpi dzisiaj byłem i jest rewelka :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Kimiasz film juz przeciez powiedzieli ze jest/bedzie c**jowy :D

Opublikowano

życie :P

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Witamy :)

Opublikowano

Jak tam długi weekend :>

Opublikowano

jaki weekendzik? Dzisiaj odpoczyneczek, a jutro składanko "delfinka" :decayed: H**a - zdrabniamy jak możemy :>

Opublikowano

No tak kto ma weekendzik ten ma :tongue4:

Opublikowano

no właśnie :(

Opublikowano

Więc trzymajcie się lecę na grilla :good:

Opublikowano

smacznej kiełby i zimnego piwa :)

Opublikowano

ooo dzieki dzieki i zapraszam :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.