Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Widzę spocik dzisiaj na bogato :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ania, jak będziesz z promu zjeżdżać, to o której?

Bo może byśmy się ustawili na małego browca gdzieś w 3-mieście? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Kimi lece nie jadę autem :confused4:

młody ty nie bądź taki hop do przodu :gwizdanie:

spoko stara nie bede :kox::tongue4:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kimi a z Pusia sie nie pozales :gwizdanie:

Opublikowano

Kimi a z Pusia sie nie pozales :gwizdanie:

A jakoś nie było okazji, zresztą, chyba Pusia gdzieś "zniknęła" :cool1: :cool1: :cool1:

Opublikowano

siema Szwedka :tongue4:

hejka Krzyś

wiesz że byłam taka zajęta szukaniem reniferów dla Kimiaska że przegapiłam Wasz ślub :wallbash:

Ale Gratulacje troche spóźnione ale prawdziwe :oklaski:

przekaż małżonce :wink4:

Opublikowano

jeszcze sie ze szwedka nie calowalem :polew: :polew: najwyzszy czas :decayed:

Opublikowano

no to widze, że na grubasa będzie :D

Opublikowano

dobra milo bylo dzisiaj :decayed: ale lece w kokon :lazy:

Opublikowano

też do chałupy dotarłem :tongue4:

a wy już po herbatce we młyńcu :naughty:

myślałem że dłużej to się przeciągnie

co ty jutro do roboty tzra isc odrabiac dzisiejszy bankiet :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:21_________________________________________________Pyton tak blisko siebie mieszkamy moze po "KOMANDOSIE" lykniemy :polew: :polew: :polew: :polew:

mmaam cooś lepszego :naughty::decayed:

Opublikowano

ja też zawijam

ostatni dzień tyrania a potem miesiąc wakacji!!!!!!!!!!!

i czas na całowanie :naughty:

Opublikowano

Aniu przegapiłaś powiadasz :bicz:

ale dzięki za życzonka :wink4:

Opublikowano

też do chałupy dotarłem :tongue4:

a wy już po herbatce we młyńcu :naughty:

myślałem że dłużej to się przeciągnie

co ty jutro do roboty tzra isc odrabiac dzisiejszy bankiet :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 21:21_________________________________________________Pyton tak blisko siebie mieszkamy moze po "KOMANDOSIE" lykniemy :polew: :polew: :polew: :polew:

mmaam cooś lepszego :naughty::decayed:

moze byc cos lepszego :decayed:
Opublikowano

to Ania czekam na Ciebie ;p

Opublikowano

Nareszcie można trochę spamu poczytać :> W sumie gdyby nie to, że "karcek jaśniepański" był trochę trudny do ukrojenia, to całkiem spoko żarło we młynie :)

Opublikowano

już mam wizje tej impry :decayed:

Opublikowano

a będą tańce na rurze :naughty:

Opublikowano

a będą tańce na rurze :naughty:

i to na jakiej :D

:polew: :polew: opowiadaj

jeszcze lepiej niż w Bazylu :polew:

Opublikowano

dzięki za mile spędzone chwile bandziorki

miśki mówią dobranoc

paaaaaaaaaa

Opublikowano

paaaaaaa paaaaaaaaaa misiaczki :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.