Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ola :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siemano :hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi: bry klysiu,kimiaszku i szamku
Opublikowano
  • Autor

podziekowal baaaaaaaaaaaaaardzo :D[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 12:10_________________________________________________kat synchronizacji do korekty/napinacz do kontroli

sprezarka do rozjezdzenia :)

Opublikowano

i wirus :evil::naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak odloze z 1000 zl to bedzie a jak :P

Opublikowano

Sąd w Luksemburgu nie przyznał koncernowi Volkswagena wyłącznego prawa do używania dobrze znanego od lat skrótu TDI

W uzasadnieniu sąd podkreślił, że TDI nie jest oryginalnym skrótem i ma wiele znaczeń na terenie Unii Europejskiej. Jednocześnie prawnikom marki Audi nie udało się udowodnić, że ten skrót powinien być własnością koncernu Volkswagena. Audi będzie musiało pokryć koszty procesu.

:gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew: :polew:

ameryka :D:wallbash::polew: :polew: :polew::decayed:

Opublikowano

podziekowal baaaaaaaaaaaaaardzo :D[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 12:10_________________________________________________kat synchronizacji do korekty/napinacz do kontroli

sprezarka do rozjezdzenia :)

czyli to wiedzieliśmy wczoraj :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nom :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ulanska fantazja nie ma co :decayed:

Opublikowano

:hi: z popołudnia,

Seba i Kimi - doceniam propozycję ale nie widzę tej czerwieni :no: nie będzie pasować do niczego :no: , Panton odnośnie tych nakładek to jaka to S-ka z tej mojej "myszy" ;( ;( ;(

Jeszcze jest troszkę czasu więc może coś mi wpadnie w oko - zobaczymy :mysli: - najbardziej podchodzi mi czarny świecący lub mat :)

Opublikowano

to jest tzw. czwarte światło stopu :D

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 16:21_________________________________________________

:hi: z popołudnia,

Seba i Kimi - doceniam propozycję ale nie widzę tej czerwieni :no: nie będzie pasować do niczego :no: , Panton odnośnie tych nakładek to jaka to S-ka z tej mojej "myszy" ;( ;( ;(

Jeszcze jest troszkę czasu więc może coś mi wpadnie w oko - zobaczymy :mysli: - najbardziej podchodzi mi czarny świecący lub mat :)

nie chodzi dokładnie o logo S4 tylko o symbol... fajnie to wygląda... widziałem kiedyś.. chodzi mi dokładnie o taki wzór:

zaciski pomalowane na czarny kolor błyszczący (taki jakby polakierowany) a na to sam symbol kwadracika czerwonego i znaczkiem audi...

picture.php?albumid=19621&pictureid=104508

ten znaczek oczywiście malutki... dodaje takiego smaczku na zacisku... kurde jakby poszukać w wątku dotyczącym zmiany hebli to na pewno by znalazł wzór takiego malowania

Opublikowano

nie można znaleźć strony http.................... :gwizdanie:

szkoda bo chętnie bym zobaczył o co Ci chodzi :confused4:

Opublikowano

poprawione... chodzi o sam znaczek, który miałby być umieszczone na zacisku pomalowanym na czarno... znaczek oczywiście mały...

Opublikowano

poprawione... chodzi o sam znaczek, który miałby być umieszczone na zacisku pomalowanym na czarno... znaczek oczywiście mały...

też gdzieś coś takiego widziałem :mysli: - na to bym się skusił :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

siema :hi:

Mario jeżeli chcesz znać moje zdanie to zaciski albo czarny połysk albo polerka

:sick3: :sick3: :sick3: nie wiem ale ohyda :wallbash:

[br]Dopisany: 18 Lipiec 2011, 18:44_________________________________________________nawet do Colibry bym nie założył :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.