Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslalem ze wiecej esek bylo :)

idealna pogoda zeby zweryfikowac czy DJ uszczelnil mi auto :D

Zobacz S4 B5 Avant - 1539 sztuk. Tylko 1539.

To będzie dopiero klasyk kiedyś :good: :good: :good:

...ale żaden z tych 1539 Avantów nie trafi nigdy w moje ręce :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

myslalem ze wiecej esek bylo :)

idealna pogoda zeby zweryfikowac czy DJ uszczelnil mi auto :D

We'll see :> Ok, koniec przerwy, idę robić dalej :wink4:

Opublikowano

pare zdjec z lodzi ale to tylko z jednego miejsca z pilsudskiego naprzeciwko palmiarni

20110720136.jpg

20110720140.jpg

20110720139.jpg

20110720138.jpg

Opublikowano

Oooooooo kuwa ale polało... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: u mnie nic nie ma

Opublikowano

:hi:

lunęło troszeczkę :nose:[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 18:04_________________________________________________

Oooooooo kuwa ale polało... :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :blink: :blink: :blink: :blink: u mnie nic nie ma

do ciebie dopiero przyjdzie :polew:
Opublikowano

Chlopy to tylko jedno miejsca a tak jest w wielu miejsach :D

Opublikowano

marcindlug

co wchodzilo w pakiet oswietlenia w poliftach ? na bank byly to lampki czerwone i biale w drzwiach, oswietlenie nog po otwarciu drzwi, czerwone diody w lampce podsufitki. bylo cos jeszcze ?

lampki w drzwiach,oświetlenie nóg,czerwone diody w podsufitówce,podświetlane kratki na czerwono i białę podświetlenie zegarów nie pamiętam czy coś jeszcze ale to chyba wszystko

no i to co Kimi pisał ściema oświetlenia wnętrza :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: dobre

ja tam wole RS :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

warszawy tez nie ominelo :)

z tomkiem skonczylem rozmawiac doszedlem na silke zrobilem raptem 3 cwicznia i sie zaczela burza po 5 minutach napierdalania zarwal sie dach woda wlala sie do sal i zalala wszystko

no i wszyscy spierdzielalipo kostki w wodzie mi sie przypomnialo ze zostawilem auto jakby na poziomie nizej niz ulica wiec pomyslalem k**wa mac bedzie zalane wypadam na ulice akurat trafil

sie kumpel co mnie podwiozl ale nie dalo sie nawet podjechac na ulicach bylo tyle wody ze byly nie przejezdne wyzej niz prog w aucie :D

polecialem z buta w wodzie po piszczele do klatki w kaltce wszystko zalane a auto z drugiej strony bloku heh mowie no k**wa bedzie powodz lece na druga strone patrze ....

a tam 3 kaluze na krzyz :D heh ulzylo mi w aucie sucho takze hyh sie zesralem troche ale od frontu bloku w autach woda sie ponabierala :(

Opublikowano

na Pieknej to jak na pobojowisku, pioruny jebaly dookola jak glupie. Nawet nie oszczedzilo sie kanapie wyrzuconej przez kogos pod blokiem. Jak w nia jeblo to az podskoczyla. A ja w aucie i wyjsc nei moglem :D

Po tym tez wyskoczylem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

hehehehe

no kurde ale niebezpiecznie jest :/

czytalem artykul jakies mlodziutkie malzenstwo wybralo sie w gory niedawno bo lubili lazic szlakami normalnie

i gdzies tam w gorach zlapal ich deszcz wiec sie zatrzymali w schronisku no i wszystko gitara no ale wpadli na pomysl ze skocza do sklepu niedaleko byl

wyszli i kawalek za schroniskiem piorun uderzyl prosto w niego a ze ona go trzymala za reke zgineli oboje na miejscu :/

Opublikowano

no nie ciekawie jest w burze :(

[br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 19:40_________________________________________________ale ja lubię popatrzeć na burze :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja tez i lubie zdjecia robic lapac pioruny :D :D :D

Opublikowano

no :D

Opublikowano

hehehehe

no kurde ale niebezpiecznie jest :/

czytalem artykul jakies mlodziutkie malzenstwo wybralo sie w gory niedawno bo lubili lazic szlakami normalnie

i gdzies tam w gorach zlapal ich deszcz wiec sie zatrzymali w schronisku no i wszystko gitara no ale wpadli na pomysl ze skocza do sklepu niedaleko byl

wyszli i kawalek za schroniskiem piorun uderzyl prosto w niego a ze ona go trzymala za reke zgineli oboje na miejscu :/

jak romantycznie :D

Opublikowano

ale nawalało, piorun w drzewo obok mojej chaty trzepnął, wywrócone drzewa, połamane słupy i przez kilka godzin bez światła

Opublikowano

zdrowo dopieprzyło :(

Opublikowano

dajcie spokoj ja teraz jechalem po lodzi to tyle aut na lawetach bez dachow ze to tragedia

Opublikowano

bez dachów :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.