Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

No to z buta do pracy :/ Silniczek mi się na spacer chciał wybrać :D

Opublikowano
  • Autor

huh palowales czy tak po prostu se poszedl ?

Opublikowano

Zajebałem w kocioł i najwidoczniej chciał powiedzieć że on strajkuje i wychodzi

Ale w pore go wyłączyłem :P

Wcześniej 2-3 strony masz zdjęcia :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

grubo nie powiem :/

Opublikowano

Powiem tak, jak coś naprawię to zaraz coś innego wywala :D ale spokojnie na razie mam zacięcie żeby nią jeździć.

Jak mi stanie w trasie to spale suk....

Jej szczęście że robi zonki koło domu. Bo to wczoraj wywaliło 2 bramy dalej

Wcześniej wężyki od hamulców mi sypneły po trasie pod domem.

I parę innych przypadłości.

:wallbash:

Opublikowano

starość nie radość.... :gwizdanie:

Opublikowano

Panton nie pocieszasz ;/

Zamiast podnieść na duchu kolegę z klubu to mnie tu dobija

:wallbash::kwasny::mysli::hi:

Opublikowano

dlatego napsialem ze nie lubie mojego auta :kox:

Opublikowano

Panton nie pocieszasz ;/

Zamiast podnieść na duchu kolegę z klubu to mnie tu dobija

:wallbash::kwasny::mysli::hi:

przy tym wieku jak pierdoolniesz w kociołek to jest wręcz pewne, że coś pierdzielnie... więc nie ma co szaleć taką furą bo tylko się ją rozpier***

Opublikowano

Bartas Ja swoje autko lubię

Wymienić tylko trzeba co nie co :D

Narazie jestem optymistą :P zobaczymy jak to będzie dalej.

Dzisiaj potrzebuję kogoś kto mnie zaholuje do DJ-a.

O 15 kończę pracę i będę coś kołował [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 09:03_________________________________________________

Panton nie pocieszasz ;/

Zamiast podnieść na duchu kolegę z klubu to mnie tu dobija

:wallbash::kwasny::mysli::hi:

przy tym wieku jak pierdoolniesz w kociołek to jest wręcz pewne, że coś pierdzielnie... więc nie ma co szaleć taką furą bo tylko się ją rozpier***

Ok powiedz mi jak można poszaleć silnikiem 1,6 ????

Troszkę bardziej dynamicznie zrobiłem 10km

Nie tyrałem jej jakoś mocno.

Stare gumy muszą kiedyś puścić, Tylko szkoda że tego nie da się sprawdzić żeby temu zapobiec.

Mam tylko nadzieję że nie poszły poduchy na skrzyni biegów, Bo nowa lamfordera była założona, żeby się nie okazało że wywaliłem kasę w błoto.

Opublikowano

Ok powiedz mi jak można poszaleć silnikiem 1,6 ????

do poszalenia nie jest potrzebny silnik tylko "Kubica" za kierą :D :D :D :D a efekty są takie jak wcześniej na fotkach... :polew:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Wito, widzę na grubasa lecisz :naughty: :naughty: :naughty:

Co trzeba zrobić, żeby urwać obie poduchy pod silnikiem? :kox: :kox: :kox: :kox:

BTW, Panton, witam w klubie śliniących się na myśl o eSie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

do poszalenia nie jest potrzebny silnik tylko "Kubica" za kierą :D :D :D :D a efekty są takie jak wcześniej na fotkach... :polew:

To co kubica inaczej gaz wciska czy możę ma dopalacz w ręku żeby szybciej biegi zmienić ??

Opublikowano

do poszalenia nie jest potrzebny silnik tylko "Kubica" za kierą :D :D :D :D a efekty są takie jak wcześniej na fotkach... :polew:

To co kubica inaczej gaz wciska czy możę ma dopalacz w ręku żeby szybciej biegi zmienić ??

Zdziwiłbyś się :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Dlatego kierowców F1 jest tylko 24 na świecie :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Kimi moim zdaniem nic specjalnego

Wystarczy kupić samochód od kuzyna, który nic przy aucie nie robił.

Poduchy padły i tyle, Wymieniłem na skrzyni 1-ą może te na silniku dostały większego kopa przez to.

Nie tyrałem auta po wybojach, nie zapierdalałem 200

Opublikowano

Kimi moim zdaniem nic specjalnego

Wystarczy kupić samochód od kuzyna, który nic przy aucie nie robił.

Poduchy padły i tyle, Wymieniłem na skrzyni 1-ą może te na silniku dostały większego kopa przez to.

Nie tyrałem auta po wybojach, nie zasuwałem 200

No wiem, wiem, żartowałem.

Takie są uroki kilkunastoletnich aut, niestety.

Ale i tak bym nie zamienił na nowszego Łopla albo Reno :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Święta prawda.

Chociaż ostatnio jechałem Safranką Stary ile tam jest miejsca w środku :shocked::blink::shocked::blink:

Siedziałem z tyłu nogi mogłem wyprostować.

Masakrycznie duże w środku a z zewnątrz byś nigdy nie powiedział że tam może być tyle miejsca

Opublikowano

Święta prawda.

Chociaż ostatnio jechałem Safranką Stary ile tam jest miejsca w środku :shocked::blink::shocked::blink:

Siedziałem z tyłu nogi mogłem wyprostować.

Masakrycznie duże w środku a z zewnątrz byś nigdy nie powiedział że tam może być tyle miejsca

Ja nigdy nie jeżdżę swoim autem z tyłu, więc jak dla mnie, ilość miejsca na tylnej kanapie jest co najmniej mało ważna :D :D :D

A z przodu komfort jazdy A4 jest więcej niż wystarczający :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

Wiesz z tyłu jest dużo miejsca

Z przodu jeszcze fajniej

Decha po łuku leci w stronę kierowcy coś jak w BMW. Dodatkowo fajnie zrobiony kokpit bo nie świeci ci na zegary nigdy bo są osłonięte taką półką.

Jak będziesz miał okazję wsiądź i zobacz jaki ten samochód jest :D

Dla mnie troszeczkę za duża kierownica jest i tyle :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.