Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tomek881025 będziesz jutro :?: :?: :?:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

frugodh - lubisz wydziargane laski ?????????? :mysli:

lubi ja tez lubie :P suicide girls :D :D :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Dj znów zajęty, ale jutro się chyba spotkamy;) uciekam, wpadnę później:)

Aha - potrzebny mi ktoś z Elsą...

Opublikowano

z tą śliwowicą to był żarcik, ostatnia sztuka została do Samociążka (by tradycji stało się zadość... :wink4:)

jak można to w ogóle pić :sick3::decayed:

Opublikowano

frugodh - lubisz wydziargane laski ?????????? :mysli:

lubi ja tez lubie :P suicide girls :D :D :D:decayed: :decayed: :decayed:

w sumie kto nie lubi :naughty: :naughty: :naughty:

Seba jutro będzie na "grubasa" :?: :?: :?: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 21:44_________________________________________________

z tą śliwowicą to był żarcik, ostatnia sztuka została do Samociążka (by tradycji stało się zadość... :wink4:)

jak można to w ogóle pić :sick3::decayed:

bartek1605 Góral chyba nie wie co mówi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

powiedzcie mi co potrzebuje żeby zalożyć kiere multifunkcyjną? Modoł pod kiere pewnie trzeba też zmienić tak? Szykuje się więc u mnie gube rezanie: moduł, tempomat, kiera multi, rns-e

Mario dużo roboty z tym tempomatem miałeś? Obudowe pod kierą zmieniałeś czy wycinałeś otwór? Jutro muszę ten moduł sprawdzić, a rns trzeba kupić bo ja mam kaseciaka więc kompletna LIPA;/ no a kiera też mnie strasznie wkurza więc chce coś w ten deseń: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=30102.0 tylko cała krągła

rns-e też bym chciał :good: ale to już odległe plany :gwizdanie: :gwizdanie:

sprawdź jaki masz moduł pod kierą - być może obsługuje to co piszesz i nie będzie tak źle z kosztami :wink4: :wink4:

chociaż z drugiej strony sam moduł to też nie przepaść - za 150 kupisz z końcówką Q :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

bartek1605 Góral chyba nie wie co mówi :polew: :polew: :polew:

będę w domu w górach to przywiozę :decayed:

Opublikowano

frugodh obudowę wycinałem - z przygotowaniem 20 min. :cool1: a sama wymiana to ok. 30 min więc też nie jest chyba najgorzej :cool1:

Kiera super :good: :good: :good:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 21:57_________________________________________________

bartek1605 Góral chyba nie wie co mówi :polew: :polew: :polew:

będę w domu w górach to przywiozę :decayed:

jeśli piszesz poważnie to mi też weź jedną śliwowicę i jedną gruszkówkę :good: :good: :good:

ja będę dopiero na sylwestra - a do tego czasu zapewne jeszcze się przyda :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 21:59_________________________________________________

frugodh a jaką ty masz w ogóle kierę :mysli: :mysli: :mysli:

chyba taką jak ja :mysli: albo mi się wydaje :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

sliwowica zabila Amstera i Złotą :polew:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:11_________________________________________________

bartek1605 Góral chyba nie wie co mówi :polew: :polew: :polew:

będę w domu w górach to przywiozę :decayed:

Góral przywiózł bys mi ze 3 butle takie szpecyfiku :decayed:
Opublikowano

klysiu nie przesadzaj :decayed:[br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 22:12_________________________________________________

BTW widzę cię jutro z Ewcią :wink4:

Opublikowano

no to z 6, bo też bym chciał tego spróbować

Opublikowano

taką zwykłą 4 ramienną i nawet nie jest w skórze, do tego zciuchana już;/

Opublikowano

no to z 6, bo też bym chciał tego spróbować

ty juz sie naprobowlaes to pozniej kazales mi myc zeby cytrynowka :kox:
Opublikowano

taką zwykłą 4 ramienną i nawet nie jest w skórze, do tego zciuchana już;/

no to faktycznie - do twojego furacza potrzeba coś więcej :naughty: :naughty: :good: :good:

Opublikowano

a z tym rns nie wiem znowu co z anteną. U mnie jest płetwa na dachu więc chyba to do telefonu i nawigacji-tak mi się wydaje ale nie jestem pewien

Opublikowano

no to z 6, bo też bym chciał tego spróbować

ty juz sie naprobowlaes to pozniej kazales mi myc zeby cytrynowka :kox:

:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

no to z 6, bo też bym chciał tego spróbować

ty juz sie naprobowlaes to pozniej kazales mi myc zeby cytrynowka :kox:

zauważ, że nie jebało ci później z papy petami :D

Opublikowano

W tym roku chyba niezłe koszta wygeneruje bo w planach mam: kiera multi 3 ramienna, rns, tempomat, lusterko fotochrom, fotele s line pół skóry, zawieszenie 1be albo 1 bv, fmic, turbo brd

Opublikowano

a z tym rns nie wiem znowu co z anteną. U mnie jest płetwa na dachu więc chyba to do telefonu i nawigacji-tak mi się wydaje ale nie jestem pewien

nie wiem na 100% ale chyba "płetwa" ogarnie rns-a

ale to tylko moje malućkie przypuszczenia - pewności nie mam :no: - niech się fachury wypowiedzą :naughty:

Opublikowano

no to z 6, bo też bym chciał tego spróbować

ty juz sie naprobowlaes to pozniej kazales mi myc zeby cytrynowka :kox:

zauważ, że nie jebało ci później z papy petami :D

fakt po tym juz nie musialem myc japy przez 9 miesiecy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.