Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kanu rowniez wszystkiego naj naj :D:decayed: :decayed: :decayed:

:blink:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co taki wytrzeszcz :> bo to jeden Krzysztof jest? :nabijasie::D

Opublikowano
  • Autor

nom dokladnie :D

Opublikowano

Lato jest piękne, szkoda, że nie u Nas :):rolleyes:

Opublikowano

Chriss, kanu i inni Krzyśkowie wszystkiego najlepszego od Miśków :good: :good: :good::thumbup: :thumbup: :thumbup::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek::banan3: :banan3: :banan3:

i od Kasi :buziak: :buziak: :buziak:

Opublikowano

Mariano juz po robocie :naughty:

Opublikowano

Mariano juz po robocie :naughty:

jakoś takoś mi się nie chciało dziś za bardzo :sick3:

"Nie lubię poniedziałków" :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
:decayed: ja tyz nie lubie :)
Opublikowano

Szamek mam do ciebie pytanko :D

Chodzi o odbijak do silnika :D z twojego starego silnika czy dało by radę go odkupić od ciebie ???? Bo mój się porwał i nie nadaje się do założenia. Jak coś to daj znać ile chcesz :D

gadaj z DJ o takie rzeczy czy są dostępne :good: co do ceny się dogadamy :wink4:[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 16:26_________________________________________________

siemasz łobuzy :decayed::hi:

:hi: siema maly

sam jesteś mały :decayed: :decayed: :decayed::wink4:

Krzyśki stówka :drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Krzyski 100 lat od Asi i Bartusia

Opublikowano

Krzysie - STO LAT, STO LAT, STO LAT, STO LAT :drunk:

a na spota od każdego po flaszce :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Dzięki wszystkim za pamięć :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

chyba spi :P i cala reszta bandy tyz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

spijcie spijcie ja czuwam :D

Opublikowano

chyba spi :P i cala reszta bandy tyz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

spijcie spijcie ja czuwam :D

Ja osłaniam na wypadek ataku od wybrzeża :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

chyba spi :P i cala reszta bandy tyz :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

spijcie spijcie ja czuwam :D

Ja osłaniam na wypadek ataku od wybrzeża :naughty: :naughty: :naughty:

:good: :good: :good: co my byśmy zrobili bez was :no: :no: :no::wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no dokladnie nie ma opierdalania :D

Opublikowano

kuwa nie mogę znaleźć kabelka firewire a wiem, że gdzieś mam i to kilka..... dodawane do obudowy na dysk zewnętrzny..... :kwasny:

Sebek a po USB Ci idzie...? :mysli:

[br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 20:22_________________________________________________Bus# 4

`-Dev# 1 Vendor 0x0000 Product 0x0000

|-Dev# 2 Vendor 0x046d Product 0xc052

`-Dev# 7 Vendor 0x054c Product 0x00c0

Bus 004 Device 007: ID 054c:00c0 Sony Corp. Handycam DCR-30

Opublikowano
  • Autor

jo Pantonik po usb leci bez problemu tyle ze jakosc jest jak z komorki 0,2 mp :(

mi tylko chodzi o jakosc jak po FW by bylo za***iście wiesz bezstratny avik :)

wtedy mozna dzialac moze hd to to nie bedzie ale obraz bedzie wypas :)

Opublikowano

jesli stare nie bic :)

Miejski autobus. Nastolatek do kaszlącej staruszki:

- Na zdrowie, babciu!

- Przecież zakaszlałam, a nie kichnęłam, chłopcze... - odpowiada zdziwiona staruszka.

- Dla mnie to babcia mogła się i c**jem zadławić! Dla harcerza najważniejsze to być grzecznym!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.