Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: dzisiaj trochę słońca prześwituje czasami... :)
Opublikowano
  • Autor

a tu jest jak w kloace ciemno i mokro :disgust:

Opublikowano

dzięki Seba :hi:

Opublikowano

stracilem sens zycia... :/

no dobra zapodam Ci kolejny sens

Audi RS4 b5 Sedan 5.0 TFSI coming soon!

:D

Opublikowano

stracilem sens zycia... :/

no dobra zapodam Ci kolejny sens

Audi RS4 b5 Sedan 5.0 TFSI coming soon!

:D

Ja widziałem !!! Ja widziałem !!! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Tylko nie pamiętam, na jakiej stronie, chyba na racingforum :mysli: :mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

2 strona w tamtym wątku na forum :)

Opublikowano
  • Autor

dzięki Seba :hi:

fakture na spocie podrzuce :D:cool1:

Opublikowano

no dobra zapodam Ci kolejny sens

Audi RS4 b5 Sedan 5.0 TFSI coming soon!

:D

starsze niz kawal o Suzukim ;) znasz go Kanu ? znasz ? :D

a tak powaznie to imponujacy projekt ale w tym sezonie nie wyjedzie poniewaz wlasciciel zbiera kase na hamulce za 30tys i fotele za 20tys czy jakos tak :D

stracilem sens zycia bo chcialem robic dokladnie taki swap i bylbym pierwszym opisanym w naszym kraju ale braklo kasy :/ a na v10 tfsi nie strac mnie przy obecnych zarobkach ;)

Opublikowano

:gwizdanie:

Pierwszego dnia szkoły, przed rozpoczęciem lekcji, nauczycielka przedstawia nowego ucznia amerykańskiej klasie:

- To jest Sakiro Suzuki z Japonii.

Lekcja się zaczyna. Nauczycielka mówi:

- Dobrze, zobaczymy jak sobie radzicie z historią. Kto mi powie, czyje to są słowa: "Dajcie mi wolność albo śmierć"?

W klasie cisza jak makiem zasiał, tylko Suzuki podnosi rękę i mówi:

- Patrick Henry, 1775 W Filadelfii.

- Bardzo dobrze Suzuki. A kto powiedział: "Państwo to ludzie, ludzie nie powinni więc ginąć"?

Znowu wstaje Suzuki:

- Abraham Lincoln, 1863 w Waszyngtonie.

Nauczycielka spogląda na uczniów z wyrzutem i mówi:

- Wstydźcie się. Suzuki jest Japończykiem i zna amerykańską historię lepiej od Was!

W klasie zapadła cisza i nagle słychać czyjś głośny szept:

- Pocałuj mnie w d*pę pieprzony japończyku

- Kto to powiedział? - krzyknęła nauczycielka na co Suzuki podniósł rękę i bez czekania wyrecytował:

- Generał McArthur, 1942 w Guadalcanal, oraz Lee Iacocca, 1982 na walnym

zgromadzeniu w Chryslerze.

W klasie zrobiło się jeszcze ciszej i tylko dało się usłyszeć cichy szept:

- Rzygać mi się chce...

- Kto to był? - wrzasnęła nauczycielka, na co Suzuki szybko odpowiedział:

- George Bush senior do japońskiego premiera Tanaki w 1991 podczas obiadu.

Jeden z naprawdę już wkurzonych uczniów wstał i powiedział kwaśno:

- Obciągnij mi druta!

Na to nauczycielka zrezygnowanym tonem

- To już koniec. Kto tym razem?

- Bill Clinton do Moniki Levinsky w 1997 roku w Gabinecie Owalnym w Białym Domu - odparł Suzuki bez drgnienia oka.

Na to inny uczeń wstał i krzyknął:

- Suzuki to kupa gówna!

Na co Suzuki:

- Valentino Rossi w Rio na Grand-Prix Brazylii w 2002 roku.

Klasa już całkowicie popada w histerię, nauczycielka mdleje, gdy otwierają

się drzwi i wchodzi dyrektor:

- Cholera, takiego burdelu to ja jeszcze nie widziałem.

Na co odpowiada Suzuki:

- Leszek Miller do wicepremiera Hausnera na posiedzeniu komisji budżetowej w Warszawie w 2003 roku

:> :> :>

Opublikowano

:D

a tak swoja droga to dawno go nie bylo na Canabio :D

Opublikowano

no to już jest :):polew:

Opublikowano

no dobra zapodam Ci kolejny sens

Audi RS4 b5 Sedan 5.0 TFSI coming soon!

:D

starsze niz kawal o Suzukim ;) znasz go Kanu ? znasz ? :D

a tak powaznie to imponujacy projekt ale w tym sezonie nie wyjedzie poniewaz wlasciciel zbiera kase na hamulce za 30tys i fotele za 20tys czy jakos tak :D

stracilem sens zycia bo chcialem robic dokladnie taki swap i bylbym pierwszym opisanym w naszym kraju ale braklo kasy :/ a na v10 tfsi nie strac mnie przy obecnych zarobkach ;)

jeszcze nikt nie zrobił 4,2TDI :gwizdanie:

Opublikowano
:mysli: pod machę A4 mi wejdzie? :P
Opublikowano

diesla ? no co ty bartek_szesnascie_zero_piec... to jest ostatnie paliwo o ktorym moglbym pomyslec :D

:mysli: pod machę A4 mi wejdzie? :P

skoro 4.2 BiT wepchneli do b5 bez przedluzania przodu to ten tez powinien sie zmiescic ;)

Opublikowano

liczy się wpisanie w historie :tongue4:

Opublikowano

cos jest w tym co mowisz... ide szukac silnika :D

Opublikowano

może na śmietniku jakiś leży :D

Opublikowano

u mnie na smietniku dwaj panowie niepierwszej swiezosci ustawili sobie kanape i dyskutuja czyja jest zlotowka bo lezala blizej nogi jednego z nich ;)

za drogi ten silnik :/ za cene samego silnika mam na gotowo a4b5q z 4.2v8, lpg, heblami 345/300

Opublikowano

nie tanie zabawki :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.