Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jeszcze zostało z listy:

1. dizzel

2. skrzynia automatyczna

3. avant

4... itd

:decayed:

Uhm, życzę szczęścia w "prostowaniu" w tych tematach :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

:D :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spokojnie... nie od razu zbudowano Rzym... :naughty::decayed:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 23:18_________________________________________________

panowie gdzie w łodzi/pabianicach ustawie zbieżność ?? macie jakieś sprawdzone miejsce ?? :hi: :hi:

Diag-Serwis Wiesław Korczyński

Łódź, ul. Wojska Polskiego 165

tel. 42 6567755

Opublikowano

nie orientujesz się ile taka przyjemność???

robiłem z zawieszeniem i coś wydaje mi się że mi źle zbieżność ustawili i wole sprawdzić u jakiś ludzi znających się na rzeczy

Opublikowano

nie pamiętam ale ze 100zł spokojnie możesz liczyć.... wszystko zależy czy przód czy tył i przód w jakim aucie itp... zadzwoń jutro a się dowiesz

Opublikowano

ok 50-60 zł na stacji diagnostycznej sprawdzenie zbieżności

Opublikowano

ej wyrzucilo mnie z IRC-a i nie moge wejsc

Opublikowano
:siema: u Wieska tam gdzie Pyton ci dal namiar koszt. 100 PLN sam nie dawno u niego robilem :good: spoko typ i zna sie na rzeczy :decayed:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 06:22_________________________________________________Seba a do czego ten sylicon Amway-a :mysli:
Opublikowano
  • Autor

:bry:

silicon amwaya jest do polerowania :D

furmanki znaczy sie chociaz lodke jak masz tez mozesz tym opitolic :P

Opublikowano

:bry:

silicon amwaya jest do polerowania :D

furmanki znaczy sie chociaz lodke jak masz tez mozesz tym opitolic :P

i to dobre jest :mysli: na lodke lepszy slizg bedzie ::D:
Opublikowano

:siema: u Wieska tam gdzie Pyton ci dal namiar koszt. 100 PLN sam nie dawno u niego robilem :good: spoko typ i zna sie na rzeczy

dlatego polecam bo facet zna się i dobrze robi

[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 07:49_________________________________________________ :hi:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

silicon amwaya jest do polerowania :D

furmanki znaczy sie chociaz lodke jak masz tez mozesz tym opitolic :P

i to dobre jest :mysli: na lodke lepszy slizg bedzie ::D:

no dokladnie o to chodzi ale w razie co to chyba swojego "katamarana" bym tym nie potraktowal :P:polew: :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Co tam jak tam?

Bo ja załatwiłem sobie uuuurloooooop :yeee: :yeee: :yeee: :yeee: :yeee:

Od 13 do 21 sierpnia będę w EL :decayed: :decayed: :decayed:

:> a ja od 12 do 15 będę nad morzem :tongue4: to się miniemy .... :hi:bry

Opublikowano
  • Autor

a ja tez bede nad morzem od 12 do 15 :D

a Wy gdzie ?? :mysli: :mysli: :mysli::decayed:

Opublikowano

ja od 12 nad morzem do 19 a pozniej weekend alkoholowy w SAMOCIĄŻKU :dance::decayed:

Opublikowano

a ja tez bede nad morzem od 12 do 15 :D

a Wy gdzie ?? :mysli: :mysli: :mysli::decayed:

Noo, więc jakby to powiedzieć - Wybrzeże mamy obstawione na czas mojej "nieobecności" :D :D :D

Opublikowano
  • Autor

heheheh a jak zastapimy Cie Kimiasz :D

Madzia, Tomek gdzie nad to morze lecicie ?

Opublikowano

heheheh a jak zastapimy Cie Kimiasz :D

Madzia, Tomek gdzie nad to morze lecicie ?

Ja cisne do Jastarni :naughty:
Opublikowano

heheheh a jak zastapimy Cie Kimiasz :D

Madzia, Tomek gdzie nad to morze lecicie ?

Ja cisne do Jastarni :naughty:

Polecam Juratę - wypasik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

heheheh a jak zastapimy Cie Kimiasz :D

Madzia, Tomek gdzie nad to morze lecicie ?

Ja cisne do Jastarni :naughty:

Polecam Juratę - wypasik :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no juz tam zesmy sie ustawili ze znajomymi ktorzy beda tam siedzec to musze juz do Jastarni walic ale w przyszlym roku czemu nie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.