Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kuwa przez jedną jedyną śrubkę polegliśmy z tempomatem ........... :wallbash: ostatnia została i za cholerę nie dało się odkręcić..... ehhh życie :confused4:

no moj nadal w szufladzie :> mial jechać do BartS\a ale teraz to nie będę łba zawracać, zrobi się ...kiedyś

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wróciłem. :>

się coś dzieje dziś?

to ciebie nie bylo a twój samochód stał (czwartek czy piątek) chyba na ul.Nowej przy Nawrot czyżby ktoś z Lotusa :mysli:
Opublikowano

e tam było pięknie :D

nie no deszcz był super ....cieplutki....aż się dałam zmoczyć po tym upale, byliśmy na Malince ale zdążyliśmy się ewakuować, bobasy zadki pomoczyły, a tu przed 18 burza

Opublikowano

po deszczyku się rośnie :P

Opublikowano

po deszczyku się rośnie :P

tak?? to będą spać dziś na balkonie :przebiegly:

Opublikowano

mnie też zmoczyło ale co tam przecież się nie rozpuszczę :kox:

a miało być tak pięknie :decayed:

Opublikowano

chriss nie wszyscy polecą nad wielką wodę.... zapewniam Cię :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

lapek mi sie wysypal matryca nie chyta :/

mam nadzieje ze to styku tylko k**wa /

jutro musze giac do serwisu bo poki co dzialam na hdmi zewnetrznym monitorze :/

kosztem tego ze nie mam tv :/ masakra kuzwa 2 lata i 3 miesiace

heh dlatego gwarancja jest na 2 lata

;)

Opublikowano

chriss nie wszyscy polecą nad wielką wodę.... zapewniam Cię :decayed:

ale może jakaś woda przyjdzie do nich :>

Opublikowano

chriss nie wszyscy polecą nad wielką wodę.... zapewniam Cię :decayed:

to to ja wiem ze nie wszyscy ale wiem też że co niektórzy się wybierają :gwizdanie:

sam się też zastanawiam :mysli:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 22:05_________________________________________________

ale może jakaś woda przyjdzie do nich :>

wóda :polew:
Opublikowano

:>

Opublikowano

Dobrze, że jako nowy nie musiałem jakichś chrzestów przechodzić :gwizdanie:

Opublikowano

Dobrze, że jako nowy nie musiałem jakichś chrzestów przechodzić :gwizdanie:

chłopie dorośnij... to nie gimnazjum :D

Opublikowano

w gimnazjum o ile dobrze pamiętam to kocili, ale to też mnie ominęło :gwizdanie:

także pierwsze "koty" za płoty :)

Opublikowano
  • Autor

oo powitac nowego :P:decayed:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2011, 23:16_________________________________________________zgram wszystko z lapka przygotuje go na serwis i ogarne wam recenzje z uzytkowania kosmetykow meguaiersa :P

a narazie powiem tylko tyle :shocked: :shocked: :shocked::naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

A no witam witam! To czekamy na te recenzje !!

Opublikowano
  • Autor

to jeszcze chwile bo musze przegrac jakies 500 gb danych :/

Opublikowano

te kosmetyki to klasa.... a do deski testowałem już różne specyfiki i Natural Shine Protectant (mleczko białe) jest poprostu mega kox... środek jak tym przejechałem to deska jak nowa... plastikowe manetki, radio.... za***isty towar :good:

Opublikowano
  • Autor

chyba dzisiaj nie ogarne jeszcze 4 godziny do konca kopiowania :(

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi: :hi:

Panda, widziałeś mnie dzisiaj na Aleksandrowkiej? Wyprzedziłeś mnie na wiadukcie, potem mrugałem Ci światłami na Limanowskiego, chciałem Cię dupnąć na Włókniarzy, ale przeleciałeś na późnopomarańczowym, to się już na czerwonym nie pchałem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

No tak myślałem że to Ty :D ale ja mam pecha do świateł bo zawsze co jestem przy sygnalizatorze to się czerwone zapala no i musze przejechać:D

I po urlopie kurde znowu lecimy cały tydzień do roboty kurde:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.