Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na rekach :wink4:

Detale sobie daruj :D :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co można porobić w "łódce" przez 4-5 godzin wolnego czasu :gwizdanie:

Opublikowano

co można porobić w "łódce" przez 4-5 godzin wolnego czasu :gwizdanie:

Znaczy się w naszym pięknym mieście Łodzi? :cool1:

No nie wiem, zatankować do pełna i na luzie jakiś cruising po mieście z muzyczką i zimnym łokciem? :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

bez dyliżansu :polew:

Opublikowano

bez dyliżansu :polew:

Aaaa.... :decayed:

No to nie wiem :no:

Opublikowano

co można porobić w "łódce" przez 4-5 godzin wolnego czasu :gwizdanie:

kupic 0,5 finki i spedzic milo czas w parku :kox:
Opublikowano

co można porobić w "łódce" przez 4-5 godzin wolnego czasu :gwizdanie:

kupic 0,5 finki i spedzic milo czas w parku :kox:

... i miło wyłapać w kły w drodze powrotnej lub jeszcze w tymże parku :D :D :D

Opublikowano

co można porobić w "łódce" przez 4-5 godzin wolnego czasu :gwizdanie:

kupic 0,5 finki i spedzic milo czas w parku :kox:

... i miło wyłapać w kły w drodze powrotnej lub jeszcze w tymże parku :D :D :D

najlepiej jak bys przed spozyciem wzial od Kimiasza krem tedy jak by chcieli czegos wiecej to podaj im kremik i bedzie gitarra :decayed: i 5h zleci az milo :kox:
Opublikowano

park to mam u siebie :decayed:

Opublikowano

co można porobić w "łódce" przez 4-5 godzin wolnego czasu :gwizdanie:

kupic 0,5 finki i spedzic milo czas w parku :kox:

... i miło wyłapać w kły w drodze powrotnej lub jeszcze w tymże parku :D :D :D

najlepiej jak bys przed spozyciem wzial od Kimiasza krem tedy jak by chcieli czegos wiecej to podaj im kremik i bedzie gitarra :decayed: i 5h zleci az milo :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 08 Sierpień 2011, 22:19_________________________________________________Dobra, idę odespać nockę spędzoną w YnterSyty z Bielska do Władysławowa, na razie :papa:

Opublikowano

No i cóż tu zrobić gdy następny dzień w pracy przedemną i nic nie sprawi bym uniknoł tej roboty:P

Opublikowano

No i cóż tu zrobić gdy następny dzień w pracy przede mną i nic nie sprawi bym uniknął tej roboty:P

:no: :no: :no::decayed:

:hi: :hi: :hi:

Opublikowano
:hi: :hi: witam czas zawijac zaraz do roboty[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 06:40_________________________________________________dobra spadam do leczycy potem piotrkow i na koniec belchatow, juz mi sie nie chce
Opublikowano

:hi: :hi: witam czas zawijac zaraz do roboty[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 06:40_________________________________________________dobra spadam do leczycy potem piotrkow i na koniec belchatow, juz mi sie nie chce

Tomciu a nie lepiej najpierw Piotrków, Bełchatów i na koniec bokami,przez Pabianice, Aleksa do Łęczycy :mysli: :mysli:

czasowo chyba szybciej :mysli::wink4:

Opublikowano
:hi: ja jeszcze 3 dni i urlop :dance:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

kurde bez kompa w domu to jak bez reki :)

Bartek hmmm mowisz ze zrobisz mi zaprawki a ja Tobie polerke :mysli: :mysli: :mysli:

mysle ze moge sie nad tym powaznie zastanowic :naughty: :naughty: :naughty:

Bruno tak mysle ze ok 150 zl wyjdzie :) ale oczywiscie starczy spokojnie na kilka gruntownych myc i polerowan :)

Opublikowano
:hi: witam po weekendzie :) tak tak wczoraj miałem wolne :wink4:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi::decayed:

:hi: witam po weekendzie :) tak tak wczoraj miałem wolne :wink4:

infosys rozpieszcza :P[br]Dopisany: 09 Sierpień 2011, 08:54_________________________________________________Baaaaaaaaaaaaaaaaarteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek :D

Nie można wysłać PW do 'bartek1605', limit PW osiągnięty

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.