Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

mariuszzgierz: macie już jakąś trasę zaplanowaną na zlot ? mógłbym się uczepić ogona ? :decayed:

Adas bez problemu możemy lecieć razem ale jeszcze nie mamy nic ustalone - jak coś uklepiemy to dam ci "cynę" :wink4: :wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki :good:

Opublikowano

Mario, rozumiem, że heble dotarłeś;p Wsio ok z tą śrubą?

Opublikowano

odnośnie klimy ktoś sprawdzał te podpowiedzi http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5997.0

Trochę walczyłem, ale jeszcze będę kombinował.

PS. Chce kupić trzeciego fejsa, ale Vag+Can. Możecie coś polecić?

Opublikowano

kolego - zmniejsz prędkość portu i latencję - najlepiej na 4800b/s; 1ms - wtedy spróbuj.

Opublikowano

Mario, rozumiem, że heble dotarłeś;p Wsio ok z tą śrubą?

dotarte :good: :good: :good:

Opublikowano

Jutro sprawdzę, ale mimo wszystko potrzebuję fejsa z CANem. Muszę znajomemu dokodować klucze do Altei.

Opublikowano

Jutro sprawdzę, ale mimo wszystko potrzebuję fejsa z CANem. Muszę znajomemu dokodować klucze do Altei.

jak potrzebujesz CAN to VCDS[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 21:25_________________________________________________prawie z Częstochowy przyleciałem za rem1kiem :naughty::decayed:

ps: a w weekend wymieniłem płyn hamulcowy, olej, filtry (z paliwowym trochę zabawy ale poszło), trochę podłubałem przy aucie... :>

Opublikowano

prawie z Częstochowy przyleciałem za rem1kiem :naughty::decayed:

pzdr :> :hi:

true, tośmy sobie kawałek polecieli :decayed:

dwóch niemądrych to i w środku niczego się przez przypadek znajdzie :tongue4::wink4::decayed:

pozdrowionka i miłego tygodnia

Opublikowano

wróciłem :heat: Łeba -Łódź 8h :disgust:

:lazy:

Opublikowano

to i tak szybko

Opublikowano

ta szybko korki po 10km :wallbash: leciałem przez jakieś wsie i dziwne miasteczka najebałem kilometrów ale jestem w tamtą stronę nie całe 6h

teraz trza sie kimnąć i do roboty

:lazy:

Opublikowano

coś ty się spodziewał w długi weekend :polew:

Opublikowano

prawie z Częstochowy przyleciałem za rem1kiem :naughty::decayed:

pzdr :> :hi:

true, tośmy sobie kawałek polecieli :decayed:

dwóch niemądrych to i w środku niczego się przez przypadek znajdzie :tongue4::wink4::decayed:

pozdrowionka i miłego tygodnia

:good:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

a tu niespodzianka - niby Poniedziałek a już Wtorek :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

a tu niespodzianka - niby Poniedziałek a już Wtorek :decayed: :decayed: :decayed:

ale nie chce mi sie jak w poniedzialek :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi: :hi: :hi:

Panton kabelek zostawilem u DJ wiec w razie jakbys sie z nim widzial to Ci przekaze :)

tak mysle :P;)

Opublikowano

aaa to się będę z nim widział w tym tygodniu to przekaże.... lux :good:

Opublikowano
  • Autor
:good: :good: :good::notworthy:[br]Dopisany: 16 Sierpień 2011, 09:01_________________________________________________wczoraj na trasie LDZ-WWA wyszlo mi z fisa 5,9 litra :P:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.