Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

zw ide z psem siku bo na mnie warczy :polew:

sik na Ciebie warczy psem ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

Seba jaka jest strona tego kolesia z tymi specyfikami?

http://sklep.osconcepts.pl/reviews.php

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmmm tylko cytat ?? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:40_________________________________________________jak to poka poka ja tez chce !!!!!!!!!!

ja nie pokaże ale moze Zlota ci pokaże :tongue4: aha witam Misie na fb :D

[br]Dopisany: 17 Sierpień 2011, 21:42_________________________________________________

o czym wy w ogóle pitolicie

a tak tam pitolimy z wieczora o zdjeciach

:wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

Panie Dyzurny melduje wykonanie zadania--- :kox:

Opublikowano
  • Autor

zaraz sprawdze :D:decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

zaraz sprawdze :D:decayed: :decayed: :decayed:

siku sprawdzisz? :kwasny::mysli:

Opublikowano
  • Autor

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

heheh no ba a co :P ja nie sprawdze ?? a siku warczy jeszcze psem ?? :D

Opublikowano

siku legło na wyrze koło mnie i hrapie jedynie :D Seba a ty na zlot nie lecisz?

Opublikowano

Witam po ciężkim dniu pracy :> Jutro kolejny taki, ale póki co - mam chwilkę, żeby posiedzieć przy kompie i posłuchać muzyki...Seba, Tomek - dzięki za reklamę, ciekawe, jak się odwdzięczę;p Koncesji bym sobie jeszcze nie dał, bo bym musiał w warsztat i sprzęt zainwestować konkretne pieniądze, ale niestety to nie przejdzie, przez opór ze strony rodzinki... :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Madziu nie polece :( kawalerski mam w sobote z ktorego nie wymigam sie bo i nawet nie moge :)

DJ kurde flaszka konwersacja a jak nie to i my przyjedziemy ;)

Opublikowano

ale wtedy jedna flaszka bedzie malo :D

Opublikowano
  • Autor

ja tam reklamowo sluze pomoca :) sie dogadamy :) takze DJ walcz i nie przestawaj :)

Opublikowano

Witam po ciężkim dniu pracy :> Jutro kolejny taki, ale póki co - mam chwilkę, żeby posiedzieć przy kompie i posłuchać muzyki...Seba, Tomek - dzięki za reklamę, ciekawe, jak się odwdzięczę;p Koncesji bym sobie jeszcze nie dał, bo bym musiał w warsztat i sprzęt zainwestować konkretne pieniądze, ale niestety to nie przejdzie, przez opór ze strony rodzinki... :thumbdown:

nie ma co się napinać i trzeba spokojnie skałę drążyć..... z czasem zmięknął :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dokladnie :) dzieci tak robia :D wierca dziure w brzuchu az wywierca i dopna swego nie wazne jaka metoda wazne ze skuteczna :)

Opublikowano

sugerujesz, że mam na biegu dziecko robić? Hm..."na wnuka" sporo można osiągnąć :decayed:

Opublikowano

o tak robi moja siostra marudzi do upadlego a ja nie mam cierpliwosci do marudzenia i przegrywam na tym :P

Opublikowano

bo my się unosimy honorem zwykle i nie wiercimy w brzuchu :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie wiec trzeba wiercic :)

Opublikowano

A na razie - dobrej nocy :wink4::hi:

Opublikowano
:zyzol:
Opublikowano

czas na mala :kawa:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.