Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spać nie możecie

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja nie :)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 02:07_________________________________________________dobra ide spac :)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 07:07_________________________________________________

warto rzucić okiem dla samych ujęć :wink4: :wink4: :naughty: :naughty:

!
Opublikowano
  • Autor

widzialem wczoraj to mistrzostwo ale jak kazdy film z blokiem ;)

a tak przy okazji :hi:

Opublikowano

:hi:

Mariusz: i jak tam ? myśleliście coś jak trasa będzie szła ? :)[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 09:02_________________________________________________może przez Turek ogarniecie :naughty:

Opublikowano

będziemy jechać przez Turek

Opublikowano
  • Autor

kurde mowcie poprawnie gramatycznie nie Turek tylko Turcje :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 09:40_________________________________________________

dokladnie :) dzieci tak robia :D wierca dziure w brzuchu az wywierca i dopna swego nie wazne jaka metoda wazne ze skuteczna :)

u mnie rozmowa z dzieckiem wyglądała tak: - mamo i jeszcze piórnik musze nowy kupić! - co? znowu? co roku nowy? - nie co roku, ten już mam od 1 klasy! - taaa, i od 1 podstawówki zapewne....- tak, no nie ale i tak sobie kupię - no zobaczymy- kupie sobie i już ! :polew: :polew:

Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano
  • Autor

Kentaki

Opublikowano

będziemy jechać przez Turek

to super :naughty: :naughty: o której planujecie wyjechać ?

Opublikowano

myśle koło południa 10-11 :mysli:

Opublikowano

ode Mnie Samociążek jest około 170 km, jedziecie w 3 auta ? czy ktoś jeszcze ?

Opublikowano

:hi:

Witam.

Chciałbym sie zapytać, czy ma ktoś vag-a i czas dzis lub jutro?

W sobotę mam trasę a zaczął mi więcej palić. Podejrzewam 1, polska jakość ropy; 2, zużyte opony; 3 leje wtrysk :mysli:.

Ktoś pomoże?

Najlepiej dzwonić 792557944

Opublikowano

ode Mnie Samociążek jest około 170 km, jedziecie w 3 auta ? czy ktoś jeszcze ?

może kogoś po drodze przydybiemy jeszcze :)

Opublikowano

:hi:

Witam.

Chciałbym sie zapytać, czy ma ktoś vag-a i czas dzis lub jutro?

W sobotę mam trasę a zaczął mi więcej palić. Podejrzewam 1, polska jakość ropy; 2, zużyte opony; 3 leje wtrysk :mysli:.

Ktoś pomoże?

Najlepiej dzwonić 792557944

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

:>

Opublikowano

ode Mnie Samociążek jest około 170 km, jedziecie w 3 auta ? czy ktoś jeszcze ?

Adaś, daj telefon - będziemy się zdzwaniać :decayed:

Opublikowano

o kutwa kto tu zajrzał, już myślałem że się wypisałaś z klubu AA :D

Opublikowano

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=woj.+%A3%F3dzkie%2C+Zgierz+1&loc2=samoci%B1%BFek&byCar=on&cId1=6e40d30955cf5672d90024e800adc600038d002a00069ff6&sId1=&cId2=&sId2=

myślę, że tak będzie OK :good:

Możemy spotakć się w Koninie Adaśko :tongue4:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2011, 16:42

_________________________________________________

o kutwa kto tu zajrzał, już myślałem że się wypisałaś z klubu AA :D

Bartuś, no coś Ty, z Klubu AA ? Nigdy !!! :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.