Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: bry , hejka złotko :) [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 09:52_________________________________________________

a no widzisz, ja tam niedaleko mieszkam !:)

tak? a pod którym ?

pod 18 tym

tak? jak tez pod 18tym!

Ojcze!

Synu![br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 09:56_________________________________________________

już poszły na pocztę ale Seba powiedział że się nie nadaja :no:

za dużo golizny :evil:

a te lale tu wcześniej wstawiane to niby kompletnie ubrane? :mysli:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

za mało rozebrane były :decayed:

Opublikowano

hejka Madziu :>

z tymi zdjęciami to żart :wink4:

ale ty jakoś bogato ubrana to też nie jesteś :wink4:

Opublikowano

hejka Madziu :>

z tymi zdjęciami to żart :wink4:

ale ty jakoś bogato ubrana to też nie jesteś :wink4:

żart? to kurna długo tu mam wisieć taka nie ubrana ? :> myślałam że teraz Ty czym tu poświecisz :gwizdanie:

Opublikowano

nooooooooooo gołą pupą :polew:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 10:17_________________________________________________a swoją drogą jak ci chłodno na banerku to poproś Sebe może Cie ubierze :kox:

Opublikowano

nooooooooooo gołą pupą :polew:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 10:17_________________________________________________a swoją drogą jak ci chłodno na banerku to poproś Sebe może Cie ubierze :kox:

w coś z najnowszej kolekcji Zienia ? :polew:

Opublikowano

oj już nie narzekajcie

Madzia extra wygląda :naughty:

nie jak wcześniejsze kaszaloty jakieś :gwizdanie:

Opublikowano

my nie negujemy Krzyś jak Madzia wygląda, oczywiscie że zajeb...!!!!!!!!!!!

chodzi o to jak ja mam wyglądać na nastepnym

czy ubrana czy nie całkiem :good:

Opublikowano

Seba nie podtopiło cie tam w tej stolycy bo podobno trochę wczoraj popadało :read:

Opublikowano

oj już nie narzekajcie

Madzia extra wygląda :naughty:

nie jak wcześniejsze kaszaloty jakieś :gwizdanie:

czekam jak mnie ktoś zmieni :wink4::decayed:

Opublikowano

my nie negujemy Krzyś jak Madzia wygląda, oczywiscie że zajeb...!!!!!!!!!!!

chodzi o to jak ja mam wyglądać na nastepnym

czy ubrana czy nie całkiem :good:

oczywiście że nie całkiem :tongue4:

Madzia a ty nie narzekaj :wink4:

Opublikowano

my nie negujemy Krzyś jak Madzia wygląda, oczywiscie że zajeb...!!!!!!!!!!!

chodzi o to jak ja mam wyglądać na nastepnym

czy ubrana czy nie całkiem :good:

oczywiście że nie całkiem :tongue4:

Madzia a ty nie narzekaj :wink4:

ok to zacznij Izie robić zdjęcia takie nie całkiem na następnego banerka :naughty:

Opublikowano

ta ale trzeba być forumowiczką a ona nie jest :decayed:

ty się nie wymiguj tylko dawaj fote :gwizdanie:

Opublikowano

Seba już działa :cool1:

Opublikowano

dobra lece do EOP

może też podjade na Air Show :tongue4:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 10:52_________________________________________________

Seba już działa :cool1:

:good:
Opublikowano

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

ja spadam

pora zakończyć szwedzki tydzień pracy :naughty:

HEJDO :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

dzilam dzialam

ile moge a tymczasem nowe zdjecia z salonu przed klatka :) a no i obiecane golabki :D

dzisiaj biednie tylko porshe panamera w macie i maseratti ale nie wiem co to jest za model ;P

snc00297n.jpg

snc00298xu.jpg

snc00299.jpg

snc00300f.jpg

snc00301n.jpg

snc00302k.jpg

Opublikowano
:shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.