Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co Ty tak tam kodzisz w tym C :cool1: :cool1: :cool1:

pewnie kalkulator pisze na podstawie tutoriala ;)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:00_________________________________________________

co Ty tak tam kodzisz w tym C :cool1: :cool1: :cool1:

pewnie kalkulator pisze na podstawie tutoriala ;)

wpadniesz do mnie na chatę to Ci pokaże na przykładzie kilku telefonów bo tak to dużo pisania :naughty:

Nie no, wiem, że coś poważnego kodzisz :wink4:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2011, 11:08_________________________________________________

:kawa: bry.....mam headache

Trzeba było nie drinkować tyle :wink4: :wink4: :wink4:

Albo walnąć rano klina :D :D :D

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak walnę klina to kiedy te auto z Łodzi odbiorę ? :> spot dziś tam gdzie zafsze?

Opublikowano

jak walnę klina to kiedy te auto z Łodzi odbiorę ? :> spot dziś tam gdzie zafsze?

Pewnie tak, a co, nie mów, że się wybierasz :D :D

Opublikowano

jak walnę klina to kiedy te auto z Łodzi odbiorę ? :> spot dziś tam gdzie zafsze?

Pewnie tak, a co, nie mów, że się wybierasz :D :D

ehe, się wybieram a dziatwę ktoś bierze? fajna pogoda tylko ze perspektywa biegającego po parkingu stada a w zasadzie pilnowania ich mnie ....z perspektywy wczorajszej ...mnie przeraża

Opublikowano

jak walnę klina to kiedy te auto z Łodzi odbiorę ? :> spot dziś tam gdzie zafsze?

Pewnie tak, a co, nie mów, że się wybierasz :D :D

ehe, się wybieram a dziatwę ktoś bierze? fajna pogoda tylko ze perspektywa biegającego po parkingu stada a w zasadzie pilnowania ich mnie ....z perspektywy wczorajszej ...mnie przeraża

To ja zabiorę Nikolę.

A do pilnowania będzie stado "wujków" :D :D :D

Opublikowano

wstrzymaj sie na razie o nie wiem czy stado będzie chciało jechać, nie pytałam a czasem wolą pościgać się na ps3 niż z mamusią wychodzić :>

Opublikowano

wstrzymaj sie na razie o nie wiem czy stado będzie chciało jechać, nie pytałam a czasem wolą pościgać się na ps3 niż z mamusią wychodzić :>

Spoko, Nikola chyba i tak będzie chciała ze mną jechać :wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

bo Misiaki wezmą swego kawalera :>

Opublikowano

Ściema;) Może by tak jednak zrobić grill/ognisko? Co do miejsca - stary stefańskiego/jana (na stefańskich słabo z wjazdem, bo rudzką remontują). Można jeszcze na rudzkiej górze zrobić na szczycie (warto dla widoku). Może Wy macie jeszcze jakieś propozycje miejsc? Mam nadzieję, że są chętni :>

Opublikowano
  • Autor

pamietacie takie cuda ??

wacha.jpg

Opublikowano

pamietacie takie cuda ??

wacha.jpg

pamiętamy
Opublikowano
  • Autor

to co z tym spotem bo ja to tak nie w temacie bylem troszke

tam gdzie zawsze czy gdzies ktos juz pojechal i cos sie dzieje i tylko ja o tym nie wiem :mysli: :>

Opublikowano

to co z tym spotem bo ja to tak nie w temacie bylem troszke

tam gdzie zawsze czy gdzies ktos juz pojechal i cos sie dzieje i tylko ja o tym nie wiem :mysli: :>

ja też nic nie wiem,chyba tam gdzie zawsze :mysli:
Opublikowano

cos zalotka mowila o ognisku ale ..... jak zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

oki czyli do 18 :gwizdanie:

Opublikowano

U mnie mała zmiana planów na popołudnie, niestety nie dotrę na spota :no: :no: :no:

Opublikowano

U mnie mała zmiana planów na popołudnie, niestety nie dotrę na spota :no: :no: :no:

:bicz3:

Opublikowano
  • Autor

dobra to ja sie zawijam :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.