Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra ale co bys zjadl ?? :D [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:43_________________________________________________hehe spoko jak zawsze czujny jak nie ja to aka Pantonik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylecialem 16:30 yyy pozniej minus poltorej godziki na postoje na dzialce i stacji i w lodzi bylem 20:30 cos w ten desen czyli jakies bite 3 godzinki niecale lecialem czyli jeszcze do przyjecia :)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:11_________________________________________________a Ty jak tam Tatus ?? :D

spoko loko.....dajemy radę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:54_________________________________________________a jeszcze na ostatnim USG wszystko wskazywało na to, że będzie mały developer więc :thumbup: :drool: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre te liny co zapodałeś...... a już o różnicy między Polską a Japonią nie wspomnę :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wie tak przegladam co nowego sie pojawilo ale ogloszeni o sprzedaz tez mnie zabilo nie ma to jak zrobic nr do wyrywania za szyba auta :D:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 01:04_________________________________________________

wylecialem 16:30 yyy pozniej minus poltorej godziki na postoje na dzialce i stacji i w lodzi bylem 20:30 cos w ten desen czyli jakies bite 3 godzinki niecale lecialem czyli jeszcze do przyjecia :)[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:11_________________________________________________a Ty jak tam Tatus ?? :D

spoko loko.....dajemy radę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 00:54_________________________________________________a jeszcze na ostatnim USG wszystko wskazywało na to, że będzie mały developer więc :thumbup: :drool: :dance:

o to chodzi Tata go dobrze przygotuje :D a i ja sluze pomoca w razie czego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damy radę....... kodować musi :D

ps: wcale bym się nie zdziwił jak w PL ktoś wyjebałby mu szybkę by sobie urwać numerek... :polew: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good:

heheh ja tez nie :D patologia :D [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 01:14_________________________________________________ide na kozeteke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patologia..... serio gdzie się człowiek nie ruszy to jest nienormalnie.... ale co się dziwić... w końcu kraj kwitnącej LIPY... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

Seba zapodałeś kilka niezłych tematów - troszkę się pośmiałem z rana :decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:

Pantonik czyli nie 50/50 a już 100% :wink4: :wink4: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

nom 100% to jak się urodzi..... wiadomo....ale szansa jest bardzo mała by nie był facet :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno będzie facet :P

Czyli co dzisiaj nie jedziemy na Port? Jak tak to ja ide pięknie wyczyścić autko :P Raczej nie będe miał dostępu do neta tam :P więc jakby coś się zmieniło to chyba tylko sms:P Dj ma numer ale jak coś to 724-504-514

ja chyba również będę :ad: :ad: :ad: "myszę" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...