Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

fake :) zanim napisze to Panton :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:35_________________________________________________- Kochanie, przechodzę na specjalną dietę, dlatego od dziś tylko ostrygi, trufle i homary.

- Co się rozdrabniasz, wpierdalaj od razu stuzłotówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Na plaży dla nudystów rozmawiają dwa penisy. Jeden śliczny, wypasiony a drugi jakiś taki szary i pomięty.

- Ładnie wyglądasz - mówi ten brzydki.

- Wiesz - dumnie odpowiada piękniś - bo ja strzelę jedno ruchanko i potem tydzień odpoczywam.

- To masz fajnie, ja dzień w dzień rąbię po pięć, sześć razy. Nie mam, kiedy odpocząć...

- To spróbuj się nie podnosić - radzi pierwszy - Słyszałem, że to pomaga.

- Gówno tam pomaga - odpowiada ze złością ten pracowity - Kiedyś się nie podniosłem, to mnie k**wa mało nie zjedli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fake :) zanim napisze to Panton :D[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 22:35_________________________________________________- Kochanie, przechodzę na specjalną dietę, dlatego od dziś tylko ostrygi, trufle i homary.

- Co się rozdrabniasz, wpierdalaj od razu stuzłotówki!

:good::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi kumpel do kumpla:

- Moja żona to straszna fleja!

- Jak to?

- Człowiek wraca pijany do domu, chce się odlać, a tam zlew pełen garów..

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 23:00_________________________________________________no godzina do sutalenia ja bym byl jednak za tym ze im wczesniej tym lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________http://www.byczo.pl/index.php?LOAD=pokazywaczka&ID=2521[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 23:21_________________________________________________ :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 05:52_________________________________________________BTW

:mysli: :mysli: kanu-lec na urlopie czy mu neta zabrali :mysli: :mysli: coś go nie widać ostatnio.

Jak by ktoś zapomniał :banan2: :banan2: :banan2::banan3: :banan3: :banan3::punk: :punk: :punk: Piątunio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 10:09_________________________________________________i bida z nedza dzisiaj widze znowu sam siedze i jeszcze mnie jakies grypsko rozklada :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 10:09_________________________________________________i bida z nedza dzisiaj widze znowu sam siedze i jeszcze mnie jakies grypsko rozklada :/

Nie no, ja jestem cały czas :wink4:

Zapodaj Gripex sobie, drugi po południu i trzeci na noc i rano będziesz jak nowo narodzony :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gripex mnie nie rusza kompletnie pozatym nie wiem czy moge bo biore takie ciekawe suple oparte na duzej dawce kofeiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gripex mnie nie rusza kompletnie pozatym nie wiem czy moge bo biore takie ciekawe suple oparte na duzej dawce kofeiny ;)

Ano, chyba że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze sie meczyc chyba ;) chociaz jak mnie mocniej wezmie to spasuje i cos wezme :)

Jakbyś był kobietą, to bym Ci poradził, co możesz wziąć :decayed: :decayed: :decayed:

Ale nie jesteś, więc to nie jest metoda dla Ciebie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...