Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

jaki zrażony???? lubię się droczyć.... :tongue4:

a co do oświadczyn to na spocie będzie za***iście zaskoczona..... a generalnie o to chodzi.... nom i się nie wycofa - przypilnujemy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Panton jakoś do mnie zrażony jesteś od samego początku :kox:

To nie pomysł - to przezzzznaczenie hehehe

Kimi, ja tylko tak dla siebie o tej rojnej pisałem :) Jeśli masz możliwości z karnetem to czemu nie?! A co Ty właściwie tam robisz w tym GD ? Bo to mnie ciekawi od momentu kiedy zacząłem się udzielać i czytać

Zaspokoję Twoją ciekawość zatem - pracuję jako programista w Wirtualnej Polsce, któraż to niefortunnie dla mnie łodzianina z dziada-pradziada ma siedzibę właśnie w GD :kox: :kox: :kox:

Zabiorę ją ze sobą na spot już po wszystkim, ale ten pomysł z oświadczynami na spocie nie jest taki głupi, no i wreszcie - kto lepiej ma zadbać o "TAK" jak nie Wy ?! :decayed:

No i oczywiście na ślubie masz wtedy "oprawę", jaką miał chriss w maju (możesz zobaczyć zdjęcia w galerii).

10 A4-ek stojących w rządkach pod kościołem + eskorta w drodze sala->dom Panny Młodej->kościół->sala - niech Ci chriss sam opowie wrażenia :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na razie nic nie stuka nic nie puka :tongue4:

Kimi tak mnie zachęcasz, że szybko to przyspieszę! Oglądałem już zdjęcia ze ślubu i naprawdę to robi wrażenie, jak tyle pięknych aut "wiezie" Nas na Nową drogę życia ..

Programista WP - brzmi fantastiko. Czyli co właściwie robisz ? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartuś - jak wysiądzie to zrobisz mi zawieszenie z przodu albo rozrząd (pozostawiam Ci wybór) jak się coś zepsuje, a jak nie wysiądzie - Ty zdecyduj co mam zrobić :tongue4:

ja moge ją przewieźć co najwyżej swoją strzałą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dawaj pierscionka ...... lepiej wypij za jego cene :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:12_________________________________________________Kimi mozesz sie smiac ale na poczatek polecil bym Ci fitness, masakryczne cwiczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge ją przewieźć co najwyżej swoją strzałą

Ona nie wsiada do nieznajomych gablot, gdzie siedzą ciemne typy :decayed: :decayed:

Przywiązana do jednej niuńki, patrzy na inne, ale najbardziej podoba jej się jedna hehe. Nie a tak na serio, to pokazywałem jej ten filmik, co jest na górze to najbardziej jej się podobała czerwona b7 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na razie nic nie stuka nic nie puka :tongue4:

Kimi tak mnie zachęcasz, że szybko to przyspieszę! Oglądałem już zdjęcia ze ślubu i naprawdę to robi wrażenie, jak tyle pięknych aut "wiezie" Nas na Nową drogę życia ..

Programista WP - brzmi fantastiko. Czyli co właściwie robisz ? :>

Ja akurat pracuję w zespole tzw. Produktów Płatnych i Akcji Specjalnych (jak sami siebie określamy - jesteśmy od Special Ops, czyli tacy trochę "komandosi" Wirtualnej Polski :D )

Nasza praca polega na szybkich zleceniach w postaci tworzenia serwisów dla klientów WP (w większości są to serwisy reklamowe, markowe, zamawiane przez firmy jako reklama - i pisząc "firmy" mam tu na myśli raczej koncerny międzynarodowe z polskimi oddziałami, a nie warzywniak pana Kazia ;) )

Dodatkowo zajmujemy się wdrażaniem nowych rozwiązań, które w ciągu kolejnych miesięcy staną się standardowymi modułami we wszystkich serwisach WP (np. forum, czat, jakieś standardowe moduły typu wiadomości itepe).

To tak w największym skrócie.

Tak naprawdę, to praca w tym zespole to za***ista sprawa, bo nie jest się ograniczonym do jednego serwisu WP, ale ma się styczność praktycznie ze wszystkimi mechanizmami portalu - od "zaplecza" (backendu) w postaci aplikacji JavaEE połączonych z bazami Oracle i MySQL, aż do frontendu (czyli tego, co widzi internauta wpisujący dowolny adres w domenie wp.pl).

Nauki jest przy tym od cholery, ilość technologii stosowanych w WP po prostu miażdży, ale doświadczenia i wiedzy, jaką stamtąd wyniosę, nie da się przeliczyć na żadne pieniądze :naughty: :naughty: :naughty:

nie dawaj pierscionka ...... lepiej wypij za jego cene :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 22:12_________________________________________________Kimi mozesz sie smiac ale na poczatek polecil bym Ci fitness, masakryczne cwiczenia :)

Wcale się nie śmieję, mają tam właśnie taki program BS:

BS (Body Sculpting - rzeźbienie ciała) - ćwiczenia o umiarkowanej intensywności, wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe. W czasie zajęć wykorzystuje się taki przybory jak stepy i ciężarki. Niezbyt szybkie tempo sprzyja koncentracji na technice i dokładności wykonywanych ćwiczeń. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIMI, przeczytałem Twoją odpowiedź i to nawet 2 razy i wiesz co? Pozazdrościć wiedzy! KOMPLETNIE nie wiem o czym do mnie piszesz :tongue4: ale naprawdę praca :good: Teraz, jak za każdym razem jak wejdę na WP to będę widział Kimiego i a4 b5 hehehe.

Czyli jesteś informatykiem .. szacunek !!

Ja tylko pracuję w hurtowni opakowań jednorazowych czyli - jak jesteś na chinolu gdzieś w Łodzi, zgierzu, aleksandrowie, pabianicach i okolicach innych to wiedz, że styropian z którego jesz, widelec, którym nadziewasz kurczaka w cieście i nóż, którym go kroisz, przeszedł w moje ręce :polew: :polew:

oczywiście to taka przenośnia.

Wypisuję faktury, obsługuję klienta na miejscu, zbieram zamówienia. Jeżdżę również do klientów z towarem, ale zanim pojadę to muszę go sobie naszykować, czyli jestem człowiek orkiestra. Sam sobie wypiszę fakturę, naszykuję towar, zawiozę i sam ze sobą się rozliczę.

Lubię swoją pracę - 8 godzin zlatuje mi jak z bicza strzelił. <- czy ktoś słyszał o jakiejś ofercie pracy dla studenta ? :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Z przykrością sprawdziłem ilość miejsca z na tylniej kanapie w mojej b5. Przez przypadek miałem okazję wrzucić fotelik dla dziecka i wiecie co? To dziecko nabawiłoby się skrzywienia stóp, bo ich pozycja byłaby kompletnie nienaturalna, poprostu byłyby ściśnięte. Kurde, a chciałem już zawsze jeździć tej wielkości autem .. będę musiał kupić coś innego :wink4: większego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...