Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

tak szuka kogos do remontow wykonczen przeczytaj wyzej to bedziesz wiedzial[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:31_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no niestety ma cos tam jezdzi takze lipa :/[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:15_________________________________________________kurde jak tak to ciagle slyszalem ze pracy nie ma ze czasem cos zlapie a terz prosze ehhh

no przykro mi

bo u nas ludzie się nauczyli płakać i nawet jak mają dobrze to "eeee pracy nie ma... kasy na wszystko brakuje... ledwo ciągnę..... jak w tym kraju do d*py" itp. śpiewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z popołudnia :hi: Seba będziesz w Sobotę w Łodzi :?: :?: :?:

Misiu kolorowy oczywiscie ze bede wieczorem lece na urodziny ale od rana bede a co jest na temacie ? :D

Kamilu ja mam kogos elektryk i robi tez wykonczenia

:> :> :>

no bo nie wiem jak z tymi "kartami" w sobotę, lecimy czy nie bo nie wiem jak sobie rozplanować Sobotę :wink4:

no niestety ma cos tam jezdzi takze lipa :/[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:15_________________________________________________kurde jak tak to ciagle slyszalem ze pracy nie ma ze czasem cos zlapie a terz prosze ehhh

no przykro mi

bo u nas ludzie się nauczyli płakać i nawet jak mają dobrze to "eeee pracy nie ma... kasy na wszystko brakuje... ledwo ciągnę..... jak w tym kraju do d*py" itp. śpiewka

Pantonik zgadzam się z tobą w 100% :good: :good: :good:

Gdzie bym nie pojechał to mówią, że bida, nie ma sprzedaży, nic się nie dzieje ale jak człowiek rzuci okiem to zauważy że a to nowy sprzęt gdzieś na zapleczu a to jakiś nowy "statek" na podwórku itp. itd :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, Sorki, że dawno się nie odzywałem, ale moje sprawy osobiste tak mnie pochłonęły, że nie mam czasu po tyłku się podrapać. Nawał roboty, przygotowania do roku akademickiego, stąd moja nieobecność.

Co do roboty -> Mój ojciec od ponad 30 lat zajmuje się wykończeniami wnętrz i nawet chętnie dałbym Ci do niego numer, gdyby nie to, że jest zaje#$%#%#$ robotą i z pracy jedzie do pracy a z pracy drugiej do trzeciej i dopiero do domu. Ma doświadczenie i dla niego położyć gk na sufit czy prosty czy w skosie to pryszcz /nie chwaląc się :naughty:/ <- serio widziałem jak robi i ogromny szacun (a z wykształcenia stolarz). OO, jakby ktoś chciał z rabatem meble INDECO to pisać do mnie :P

Panowie, w piątek się zaręczam i niestety nie mogę być w niedzielę na spocie, bo będę o tej porze tego dnia zalany w trupa jeszcze, ale postaram się być niebawem. Prawdą jest, że 1 października zaczynam uczelnię, ale może na początku nie będzie takich katjuszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki Panie Kamilu :)

i szacun :P

a tymczasem dowcip

http://www.sadistic.pl/wojciech-mann-opowiada-kawal-vt88516.htm

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowcip dobry! :polew: :polew: :polew:

Chcecie zdjęcie pierścionka?

1. zdjcie0002u.jpg

2. zdjcie0003s.jpg

Panowie. Białe złoto, ile ja się za tym najeździłem, ale wreszcie trafił się ten jedyny i jest w moich rękach. W piątek działam, padam na kolano i mówię co jest grane :decayed:

zdjęcia do d*py, bo telefon do d*py. A właśnie jak byłem na urlopie to znalazłem LG KU990, ktoś chętny na handel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za przeproszeniem ch... widac :P zainwestuj w obiektyk z makro :P;)

heheh ladnie :D zastanowiles sie dobrze ??? :P

hyhyhyhyhyhyhyhy jedziemy na kawalerski :D:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pjngwjn żeń się żeń - niby dlaczego masz mieć lepiej ode mnie :decayed: :decayed: :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

Panton, Mario - odnośnie Waszych uwag o pracy - zgadzam się w 110%, jęczą tak naprawdę tylko Ci, którym się doopy nie chce ruszyć i coś zmienić w sowim życiu.

Pomijam te przypadki, kiedy naprawdę, z różnych przyczyn obiektywnych nie mogą sobie "polepszyć". Ale takich jest ilu? 10 na 100? 15?

Taka prawda.

pjingwjin (ja jebe, weź zmień tego nicka bi ni c**ja nie da się tego poprawnie napisać :D :D :D :D ) - wielkie gratki, tak trzymać :good: :good: :good:

Małżeństwo to świetna rzecz...

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

....aaaale mi się udał dowcip !!!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nie no, żartuję :wink4: :wink4: :wink4:

Będzie dobrze, najważniejsze, to żeby Wam ze sobą było jak najlepiej :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastianku pisz gdzie, kiedy i jedziemy

no gocarty sa w porcie ustalic trzeba godzine bo termin to najblizsza sobota :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:04_________________________________________________czyli rozumiem Bartku ze mam Cie do listy dopisac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastianku pisz gdzie, kiedy i jedziemy

no gocarty sa w porcie ustalic trzeba godzine bo termin to najblizsza sobota :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:04_________________________________________________czyli rozumiem Bartku ze mam Cie do listy dopisac ?

Mnie możesz wstępnie dopisać, potwierdzę w sobotę, jak zobaczę, co się w chałupie działo przez ostatni tydzień :decayed: :decayed: :decayed:

Bo jak kurna wracam z tego GD w piątek, to czeka na mnie litania - co się popsuło, co trzeba zrobić, gdzie pojechać, co kupić itepe itede :disgust: :disgust: :disgust:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi to jest pingwin tylko zamiast literek i są j :naughty: kiedyś grałem w taką grę "counter-strike" to był mój nick i każdy tak do mnie mówi od małego, tak się przyjęło, a używam go, bo nigdy nigdzie się nie powtarza, jest unikalny, mój tylko dla mnie :tongue4: :tongue4:

Od dawna to planowałem i już nie mogę się doczekać !!! Niestety, co do zdjęć .. próbowałem zrobić lepsze, ale tym telefonem naprawdę nie wychodzi. Jak na złość w aparacie brak baterii i nie mam już innego urządzenia zdjęciarobiącego.

Kimi ja chcę takie felgi jak Ty masz! Wracaj z tego GD bo mi na czasie zależy :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi to jest pingwin tylko zamiast literek i są j :naughty: kiedyś grałem w taką grę "counter-strike" to był mój nick i każdy tak do mnie mówi od małego, tak się przyjęło, a używam go, bo nigdy nigdzie się nie powtarza, jest unikalny, mój tylko dla mnie :tongue4: :tongue4:

Od dawna to planowałem i już nie mogę się doczekać !!! Niestety, co do zdjęć .. próbowałem zrobić lepsze, ale tym telefonem naprawdę nie wychodzi. Jak na złość w aparacie brak baterii i nie mam już innego urządzenia zdjęciarobiącego.

Aha, pingwin przez J :decayed: :decayed: :decayed: - OK :wink4: :wink4: :wink4:

Bo wiesz, mnie pingwiny to kojarzą się od razu z Linuksem :kox: :kox: :kox: :kox:

A co do pierścionka - kurczę, pamiętam, jak kupowałem dla Izy - niesamowite uczucie.

A się jej oświadczyłem "znienacka", pamiętam jej minę - bezcenne przeżycie :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

No i właśnie wczoraj stuknęło nam 8 lat małżeństwa. Jak ten czas leci, kurde... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 21:18_________________________________________________A o felgach zapomnij, ZEUSS-y to najpiękniejsze po AVUS-ach felgi do B5 :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...