Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam raz w życiu grałem w totkalotka...... dla kolegi skreśliłem jak się dowiedział, że nigdy nie grałem...zapewniał, że jak wygra to połowę odpali więc mu powiedziałem, że jak wygra to spokojnie może zatrzymać całość..... no i oczywiście wygrał jak Ci wszyscy co ostatnio grali :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Bry;) Mówicie, żeby miło zacząć dzień....? :decayed:

JenniferLopez.jpg[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 09:56_________________________________________________Decent-Long-Curly-Hairstyle.jpg

Kocham loki :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam raz w życiu grałem w totkalotka...... dla kolegi skreśliłem jak się dowiedział, że nigdy nie grałem...zapewniał, że jak wygra to połowę odpali więc mu powiedziałem, że jak wygra to spokojnie może zatrzymać całość..... no i oczywiście wygrał jak Ci wszyscy co ostatnio grali :polew:

dawaj cyfry :D to i ja Ci odpale polowe :P

DJ siema :D nom ladny poczatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z4624675X.jpg[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 10:09_________________________________________________shutterstock_57474424_85002.jpg

Kwiatek we włosach - super sprawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Bry;) Mówicie, żeby miło zacząć dzień....? :decayed:

JenniferLopez.jpg[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 09:56_________________________________________________Decent-Long-Curly-Hairstyle.jpg

Kocham loki :>

Co tam loki, KOCHAM LOPEZOWĄ :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia :good:

BTW

Za mnie też potrzymaj :decayed: :decayed: :decayed: bo też puściłem :kox: :kox: :kox:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 12:20_________________________________________________ :hi: bry , Kimi Lopezowa to jest prawdziwa kobieta nie wieszak :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no nie sam gadal jak widze ze nikogo nima :)[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 15:34_________________________________________________moze Cie nawiedze w piatek na papieroska :):P[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 15:34_________________________________________________hehe i uciekl no to Cie nie odwiedze juz nie boj sie no :) mozesz pisac :)

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::naughty::decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 15:44_________________________________________________no dobra to juz wogole sie wylacze w takim razie :>[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 15:53_________________________________________________moze wroci :gwizdanie: :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka z popołudnia :hi: Seba będziesz w Sobotę w Łodzi :?: :?: :?:

Misiu kolorowy oczywiscie ze bede wieczorem lece na urodziny ale od rana bede a co jest na temacie ? :D

Kamilu ja mam kogos elektryk i robi tez wykonczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ma cos tam jezdzi takze lipa :/[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:15_________________________________________________kurde jak tak to ciagle slyszalem ze pracy nie ma ze czasem cos zlapie a terz prosze ehhh

no przykro mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...