Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ikarus najlepiej używany będzie dla mnie najlepszy. Zgłoszę się do mpk, najlepiej do muzeum na wierzbową :wallbash:

Dobra, ja się zawijam Panowie. Jutro kolejny ciężki dzień z chinolami przez telefon gadać. A jak się starałem o pracę to chiński nie był wymagany, a tu proszę psikus :)

Życzę każdemu miłego wieczoru, miłego czwartku, już bliżej niż dalej do weekendu. Kimi powodzenia z siłownią! Trzymam kciuki!

Wy też za mnie trzymajcie! będzie dobrze!

Siemanoo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co? Z przykrością sprawdziłem ilość miejsca z na tylniej kanapie w mojej b5. Przez przypadek miałem okazję wrzucić fotelik dla dziecka i wiecie co? To dziecko nabawiłoby się skrzywienia stóp, bo ich pozycja byłaby kompletnie nienaturalna, poprostu byłyby ściśnięte. Kurde, a chciałem już zawsze jeździć tej wielkości autem .. będę musiał kupić coś innego :wink4: większego

Daj spokój, moja 7-letnia córka jeździ i nie narzeka. Co prawda fotel pasażera jest przesunięty do przodu, ale nie do końca i wierz mi - nie ma ciasno :wink4: :wink4: :wink4:

A co do pracy - zawodowo w IT pracuję dopiero od 4 lat :D

8 lat pracowałem w hipermarkecie, na praktycznie wszystkich możliwych stanowiskach, łącznie z kasą (1,5 roku) - więc uwierz mi, wiem, co to znaczy praca fizyczna/w brudzie/z klientami pier**lącymi nad głową itepe itede :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIMI - nie wierzę, że jako "golas" umysłowy pracujesz gdzie pracujesz. :) Ja bym w życiu tego nie ogarnął, dlatego naprawdę wielki szacunek dla tego co robisz.

Ja trudze się czym innym, ale mam nadzieję, że nie stale i wciąż i że znajdę coś na miarę moich możliwości.

Jeśli mówisz, że ona nie narzeka no to w porządku. Takie mam wrażenie, że jest ciasno z tyłu. Teraz i jeszcze przez parę dłuższych lat nie będę się nad tym zastanawiał a jak przyjdzie mi o tym pomyśleć to wtedy coś się sprzeda, coś się kupi i będzie git! :)

Dobra, teraz to już na serio -> SIEMAAA!!

P.S.

Ogłoszenia parafialne:

SPRZEDAM:

1. LG KU990 - używka, telefon znaleziony na plaży, mam tylko ładowarkę i fona - cena około 130zł.

2. Bagażnik na dach do b5 - rynny na 3 rowery - faktura na 280ojro - sprzedam za 750zł do rozsądnej negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIMI - nie wierzę, że jako "golas" umysłowy pracujesz gdzie pracujesz. :) Ja bym w życiu tego nie ogarnął, dlatego naprawdę wielki szacunek dla tego co robisz.

Ja trudze się czym innym, ale mam nadzieję, że nie stale i wciąż i że znajdę coś na miarę moich możliwości.

Jeśli mówisz, że ona nie narzeka no to w porządku. Takie mam wrażenie, że jest ciasno z tyłu. Teraz i jeszcze przez parę dłuższych lat nie będę się nad tym zastanawiał a jak przyjdzie mi o tym pomyśleć to wtedy coś się sprzeda, coś się kupi i będzie git! :)

Dobra, teraz to już na serio -> SIEMAAA!!

P.S.

Ogłoszenia parafialne:

SPRZEDAM:

1. LG KU990 - używka, telefon znaleziony na plaży, mam tylko ładowarkę i fona - cena około 130zł.

2. Bagażnik na dach do b5 - rynny na 3 rowery - faktura na 280ojro - sprzedam za 750zł do rozsądnej negocjacji.

:papa:

Jak będę w weekend w EL. to daj znać, podejdziesz do mnie na parking, a ja Ci zaprezentuję, jak się mieści 7-latka na tylnej kanapie A4 B5, i to w foteliku :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy sie zawsze na noc takimi dlugimi postami zasypujecie :P wieczorne powinny być krótkie żeby taki człowiek jak ja który czasami tylko wieczorem jest na forum mogl to ogarnac:P

Znowu jak ja siedze w robocie na forum to tu taka pustka że mógłbym R8 oddawać za darmo a nikogo by nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w pytke zbysia :shocked: :shocked: :shocked:

Uwaga - podczas pisania wysłano 17 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość?

http://otomoto.pl/audi-r8-batmobi-batman-C20664314.html :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:54_________________________________________________

Czy Wy sie zawsze na noc takimi dlugimi postami zasypujecie :P wieczorne powinny być krótkie żeby taki człowiek jak ja który czasami tylko wieczorem jest na forum mogl to ogarnac:P

Znowu jak ja siedze w robocie na forum to tu taka pustka że mógłbym R8 oddawać za darmo a nikogo by nie było :P

napisz chetnie przyjme r8 :D [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 23:56_________________________________________________http://otomoto.pl/de-lorean-dmc-12-powrot-do-przyszlosci-C20647286.html[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 00:32_________________________________________________

[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 00:43_________________________________________________ponieslo ich z ledami :):polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Zapomniałem dodać, że mam do sprzedania coś takiego

http://www.autokomisrelax.otomoto.pl/peugeot-307-sw-hdi-panorama-7-osobowy-C20659274.html

Peugeot 307 sw 2.0hdi z 2002roku. Autko kupiłem jakiś rok temu i do tej pory nie mogę go sprzedać. A może macie kogoś, kto chce kupić rodzinny, duży, przestronny samochód?

Wszystkich informacji mogę udzielić pod numerem telefonu: 792 052 319

KIMI - na oględziny umówimy się na pewno! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 08:46_________________________________________________1316465245_by_kwiatek333.jpg[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 08:47_________________________________________________adree-desanti-02-f.jpgl.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Siemanko. Zapomniałem dodać, że mam do sprzedania coś takiego

http://www.autokomisrelax.otomoto.pl/peugeot-307-sw-hdi-panorama-7-osobowy-C20659274.html

Peugeot 307 sw 2.0hdi z 2002roku. Autko kupiłem jakiś rok temu i do tej pory nie mogę go sprzedać. A może macie kogoś, kto chce kupić rodzinny, duży, przestronny samochód?

Wszystkich informacji mogę udzielić pod numerem telefonu: 792 052 319

KIMI - na oględziny umówimy się na pewno! :>

Trzymam Cię za słowo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jak coś, to masz przecież do mnie rzut beretem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz no nic nie poradze :) nikt sie nie deklaruje Kimiasz ma potwierdzic jeszcze ale poki co 4 osoby

Pantonik a Ty bys nie posmigal ?? 30 min na autkach ?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedlugo caly teofilów a4 bedzie śmigał :D

Co tak mało osób chętnych na sobote ?

rkwon ja pisałem wczoraj, że wstępnie jestem chętny, nie widzę się na liście :cool1: :cool1: :cool1:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 10:04_________________________________________________Aaa, czyli najpierw potwierdzenie, ok :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...