Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a nawet się na spocie nie widzieliśmy;p Wszamałem dwa kotlety i przyjechałem rowerkiem;D A jak Twój czas operacyjny w-wa - ldz, Seba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Nie lubię poniedziałków, szczególnie tych po spocie kiedy się dowiaduję, że będę parę stówek w plecy. :angry: :angry: :wallbash::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 07:42_________________________________________________a co Ci znow pare stowek wcignie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Nie lubię poniedziałków, szczególnie tych po spocie kiedy się dowiaduję, że będę parę stówek w plecy. :angry: :angry: :wallbash::thumbdown:

nie pozostaje nic innego jak podlatywać tak ja DJ wczoraj - rowerem :decayed: :decayed: :decayed:

Ale tak na poważnie to chyba nikt nie lubi się dowiadywać o dodatkowych kosztach :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ...No to idziemy zmieniać witkowe zawieszenie. Bruno - przesiadaj się na rower i sobie za kilka dni lambdę kupisz :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

Kurde, przez weekend miałem taki zapierdziel w domu, że nawet nie miałem chwilki na włączenie kompa :confused4:

Ale za to w sobotę zrobiłem Adzie przegląd. Jedyne, co wyszło, to różnica w sile hamowania kół na przedniej osi (lewe słabiej), spowodowane kończącymi się klockami i lekko przysmażoną lewą tarczą (czyżby stał zacisk? :mysli: )

I niech mi teraz ktoś powie, że Audi A4 z 1996 roku to "złom" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

jak tak dalej będzie paliwo drożało to niedługo wszyscy się przesiądziemy na rowery :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:32_________________________________________________Kimi pewnie tłoczek trzeba przeczyścić :cool1:

albo wymienić :decayed: chyba że zacisk korozja wpier%$la :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a płyn hamulcowy to był kiedy wymieniany?

[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 12:32_________________________________________________

:hi: :hi: :hi:

jak tak dalej będzie paliwo drożało to niedługo wszyscy się przesiądziemy na rowery :polew: :polew: :polew:

nie ma co się śmiać..... ceny paliwa w tym naszym kraju kwitnącej lipy są z kosmosu.... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to paliwo to naprawdę MMMMMMMMaaaaaaassssssssaaaaaaaaakkkkkkrrrrrrraaaaaaa :evil: :evil: :evil:

BTW :slina: :slina: :slina:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-navi-biala-tuning-xenon-C20833099.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...