Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Lambada

a skąd wiesz że to lambada :decayed:

najpierw musisz sprawdzić czy jest uszkodzona bo błąd sondy nie koniecznie musi oznaczać uszkodzenie samej sondy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywołam zamieszanie ale i tak bardziej podoba mi się Miśkowy paździoch od tego białasa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywołam zamieszanie ale i tak bardziej podoba mi się Miśkowy paździoch od tego białasa :gwizdanie:

czemu zamieszanie :mysli: ta biała "Suka" jest naprawdę zacna :slina: :slina: :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyłącze się do wypowiedzi przedmówcy,ale przecież o gustach się nie dyskutuje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :hi:

O jakiej białej suczce mowa? :naughty: :naughty: :naughty:

A propos suczek... Dzisiaj byłem pierwszy raz na siłowni :paker::decayed: :decayed: :decayed:

Pomijając sam fakt, to że tak powiem, laseczki ćwiczące dookoła niczego sobie :kox: :kox: :kox:

Ale kurde fajnie było, pierwsze koty za płoty, teraz tylko konsekwencja i może w przyszłym roku już nie będę mógł się schować za znakiem drogowym :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi dobrego partnera sobie znajdź, co by regularnie z Tobą ćwiczył i pomagał dźwigać :gwizdanie:

a propos go kartów o której godzinie?

kajo cięzko, bo ja tu w tym GD sam jak palec :confused4: :confused4: :confused4:

Karty na razie to otwarta sprawa, bo musimy zgrać termin, żeby wszystkim pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi spoko ja tam sam tez chodze kwestia motywacji pozniej poznasz troche ludzi trenerow i bedzie Ci sie milej chodzilo :D

potem pocisniesz jakas kreatyne zastrzyki w dupsko i bedziesz koksu :polew: :polew: :polew::decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi spoko ja tam sam tez chodze kwestia motywacji pozniej poznasz troche ludzi trenerow i bedzie Ci sie milej chodzilo :D

potem pocisniesz jakas kreatyne zastrzyki w dupsko i bedziesz koksu :polew: :polew: :polew::decayed::naughty:

Ja nie chcę być koksem, wystarczy mi, że mnie wiatr nie będzie przewracał :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah to wcinaj codziennie przed snem kilogram kartofli z dwiema torebkami ryzu :D gwarantuje Ci ze przez miesiac zrobisz mase :D w chust masy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahah to wcinaj codziennie przed snem kilogram kartofli z dwiema torebkami ryzu :D gwarantuje Ci ze przez miesiac zrobisz mase :D w chust masy :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wszystko po kolei :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to paliwo to naprawdę MMMMMMMMaaaaaaassssssssaaaaaaaaakkkkkkrrrrrrraaaaaaa :evil: :evil: :evil:

BTW :slina: :slina: :slina:

http://otomoto.pl/audi-a4-1-9tdi-navi-biala-tuning-xenon-C20833099.html

Kimi o tą "Suczkę" chodziło :naughty: :naughty: :naughty:

BTW

:hi: :hi: :hi: Rebjata :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 08:22_________________________________________________ziemniaczki z ryzem daja efekt :decayed: 1 miesiac i wygladasz jak 3 letni amerykanin wychodowany na mc'donaldzie :kox: a pozniej sztangiefka i caly czas do przodu ja wytrzymalem 1 miesiac ;( :confused4: [br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 08:24_________________________________________________mnie na 99% prosze zapisac na karty razem z moja luba :decayed: juz teraz zakonczylem sezon dzialkowy i pora poprawic grekfencje spotowa :decayed: bo cosik ostatnio na bakier stoje :embarrassed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...