Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie znam Kraka więc Westerplatte nie mówi mi za dużo ale koszty już mi mówią :evil: :evil: :kox: :kox: :kox::wink4:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heheh kurde zobaczcie

...ma wiele zastosowan

http://www.sadistic.pl/oranie-pola-vt89143.htm

:facepalm:

Opublikowano

to ja za caly miesiac place 90 PLN

Opublikowano

heheh kurde zobaczcie

...ma wiele zastosowan

http://www.sadistic.pl/oranie-pola-vt89143.htm

:facepalm:

a później kupujesz mało jeżdżoną B5 w Avancie po nie palącej lasce :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:28_________________________________________________

Fajne apartamenciki :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

heheh kurde zobaczcie

...ma wiele zastosowan

http://www.sadistic.pl/oranie-pola-vt89143.htm

:facepalm:

a później kupujesz mało jeżdżoną B5 w Avancie po nie palącej lasce :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 14:28_________________________________________________

Fajne apartamenciki :naughty: :naughty: :naughty:

funkiel nówka :good: więc parapetówka była heheh musielismy sobie kubki kupić na kawę ale później nam donieśli

Opublikowano
  • Autor
:D nice :D
Opublikowano

heheh kurde zobaczcie

...ma wiele zastosowan

http://www.sadistic.pl/oranie-pola-vt89143.htm

:facepalm:

traktor robi robotę :good:

:polew: :polew: :polew:

jak się bawić to się bawić :polew:

Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano

heheh kurde zobaczcie

...ma wiele zastosowan

http://www.sadistic.pl/oranie-pola-vt89143.htm

:facepalm:

traktor robi robotę :good:

:polew: :polew: :polew:

jak się bawić to się bawić :polew:

orze orze na traktyorze :decayed:
Opublikowano
  • Autor

ore ore zaraz kompus przypi#@$ :D

Opublikowano

heh kurde no to sie zdziwilem troche

dzwonilem o miejsce na parkingu strzezonym w krakowie bo jakos tak nie jestem przekonany do parkowania

na ulicy mojego lazura :P heh zgadnijcie ile kosztuje doba :D

od brata za motocykl w Krakowie chcieli 150zł jako na wiosne 2011.........kosmos cena

Opublikowano
  • Autor

heheh jebie sie w glowach troche :D tyle to ja place za miesiac za garaz ;)

Opublikowano

Pany nie kojarzy ktoś jak porządnie odpowietrzyć układ chłodzenia :cool1: - gdzieś czytałem o tym na forum ale nie mogę znaleźć :mysli::no:

jeśli ktoś by na to wpadł to niech da "cynę" :decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

Opublikowano

No i dopiero po robocie firma to nie je bajka hehe :P

Chyba znalazłem drugiego pracownika mam nadzieje :P facet bezrobotny hehe :P

A chłopaki w sobote może skończą pierwsze zlecenie :P

Opublikowano

Piter nie czaj się :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Kamil teraz jedz do uk i zarobisz 3x tyle ;)

Opublikowano

Siemano z wieczora :hi:

Opublikowano

:hi: siemano[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:11_________________________________________________

Pany nie kojarzy ktoś jak porządnie odpowietrzyć układ chłodzenia :cool1: - gdzieś czytałem o tym na forum ale nie mogę znaleźć :mysli::no:

jeśli ktoś by na to wpadł to niech da "cynę" :decayed: :decayed: :decayed::wink4: :wink4: :wink4:

a sam się powinien chyba odpowietrzyć jeżeli wszystko z nim oki :mysli:

włączasz grzanie na ful i robisz parę kółek po okolicy i powinno być po problemie :cool1:

Opublikowano

powinien ale nie zawsze chce i trza czasami pomóc ręcznie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.