Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano :hi: :hi: :hi:

U mnie w pracy też trąbią o tym "KLATA PLECY BARKI" :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Seba - nie ma "za mało wydajna pompa wody" - do tego silnika jest przypisana odpowiednia pompa i już :) Jak już wcześniej wspomniano - albo pompa była dobita przy kolizji, albo po prostu jej nie wymieniono. Jako, że sam jestem (domorosłym) mechanikiem, to będę trzymał sztamę z mechanikami - nie można wykluczyć wady fabrycznej pompy (która wg Bruna była wymieniona na 100%) po 40kkm - po to jest dziurka na łożyskowaniu pompy, żeby użytkownik kapnął się, że pompa jest do wymiany, skoro z niej cieknie. De facto - na razie zaobserwowaliśmy wyciek tylko z tej pompy wody...

Opublikowano

kurfa kto mi szybko powie jakie powinny być napięcia na poszczególnych pinach w kostce przy silniku wycieraczek w zależności od jego prędkości

Opublikowano
  • Autor

ok ja mu wierze :) jak zawsze :):notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

ma ktoś może z łódzkiego ślizgi pod poliftowy zderzak do b5 w sedanie przod i tył ?? :> :> :wink4: :wink4:

bo trzeba audice poskladac i na spocik sie wybrac w koncu :)

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

spam nadrobiony po krótkiej nieobecności :decayed:

Idą dwa penisy przez miasto. Staja na pasach, patrzą,

a po przeciwnej stronie stoi wibrator.

Na to jeden penis do drugiego:

- Ty, patrz, cyborg!

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

ma ktoś może z łódzkiego ślizgi pod poliftowy zderzak do b5 w sedanie przod i tył ?? :> :> :wink4: :wink4:

bo trzeba audice poskladac i na spocik sie wybrac w koncu :)

a ktos Ty ?? :D

melduj sie ladnie chyba ze mi umknelo :D

Opublikowano

ehh nikt nie chce pomóc, to ide rwać elektryke :kwasny:

Opublikowano

Zamieściłem ten post w innym dziale ale tam cisza. Może tutaj ktoś pomoże

Problem w tym, że u mnie też mam prawdopodobnie problem z odmą. Po otwarciu maski ewidentnie widać śmierdzący dymek, a w kabinie na postoju śmierdzi spalonym olejem. Odma wiem, ale problem polega na tym, nasz klubowy nadworny mechanik D-J :notworthy:stwierdził, że walnięta jest odma (pęknięta) w miejscu gdzie wchodzi ona do bloku silnika. Tam między blokiem a grodzią trochę niżej. Natomiast z etki nie wynika żeby był tam jaki kolwiek przewód wchodzący do bloku. Jest dekiel zaworów kolano gumowe i patrząc dalej w dól w prawo ( nie w lewo) rurka do dołu, kolejny trójnik z niego rura do uchwytu filtra a druga gdzieś tam (kończy się rysunek). No i za cholerę nie wiem nic mi się nie pokrywa z etka. I teraz albo źle patrzymy, albo hhmmmm już sam nie wiem co. Pomóżcie bo idzie zima a przy włączonym ogrzewaniu w kabinie tupie spalinami.

http://imageshack.us/photo/my-images/823/odma.png/

Opublikowano
  • Autor
:zemdlal:
Opublikowano

jak DJ tak powiedział to nad czym tu myśleć kolego? chyba wszystko jasne.... :D

Opublikowano

No myślimy razem z DJ. On ''stawia'' na rysunek numer chyba 2. Aczkolwiek według etki nie wchodzi nic tam do bloku silnika stąd pytanie

Opublikowano

Patrosss - ja mam tylko ślizgi do 97' - jeśli takowe Cię interesują, to zapraszam na pw :wink4:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/

"Przerwa techniczna

W godzinach 01:00 do 04:00 serwis Allegro będzie niedostępny.

Oferty sprzedaży, które powinny zakończyć się w tym czasie, zostaną przedłużone o 24 godziny.

Przepraszamy.

Zespół Allegro"

dno i 1000m mułu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor
:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 06:40_________________________________________________Nowy na siłowni
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

heheh ale As :D:decayed:

Opublikowano

Powitać z rana .....

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.