Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

http://w-bieliznie.pl/

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

no ale zeby zydzic na zdjeciach i rozciagac malutkie z istocka albo z czego innego to juz przegiecie :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

ja sprzatam w stringach jadalnych :D przebij to :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew::decayed:

ty, Seba co to są stringi jadalne :mysli: :mysli: :mysli: :?: :?: :?:

nokian bardzo dobre na zimę

właśnie też słyszałem takie opinie :cool1: więc może będą gitez majonez :good:

Misiek w X3 mamy na zimę Nokiany i Grzegorz sobie chwali :good:

a'propos ktoś porysował całą bemke i poszła na lakiernie, skurwy...ny nawet w Szwecji :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Ania to pewnie Polacy :thumbdown: :thumbdown: zazdrość przez nich przemówiła :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra Seba - już się nie trudź znalazłem "jadalne stringi" :polew: :polew: :polew:

product_23_l_1.jpg

Dla kobit w sam raz - cukiereczki do ciciania w pracy :decayed: :decayed: :decayed:

BTW

Seba nie znałem CIę z tej strony :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 19:37_________________________________________________

nie wiemy kto ale Ruski już się szykują :cool1:

Aniula to Ruski takie bezczelne typy :baseball: :baseball: :baseball: :baseball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wieczora :hi: :hi:

Kimi widzę że sobie nieźle radzisz tam w GD :naughty:

też ostatnio byłem wyważyć zimówki by szybko przełożyć jak będzie potrzeba a różnie może to być bo pogoda lubi płatać figle :wink4:

narazie jeżdżę na Fulda Kristall Gravito na takie było mnie stać jak je kupowałem :cool1: ale zadowolony jestem chociaż będzie trzeba na następny sezon coś pomyśleć :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to by wyjaśniało dlaczego firme masz w stolicy :naughty:[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:29_________________________________________________Seba żadna praca nie hańbi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wszystko jasne kurde Chriss myslalem ze to sie ukryje udawalem ze jestem grafikiem pedalem a tu masz mnie no

ale mam nadzieje ze mnie nei wywalicie z klubu :embarrassed: :embarrassed: :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh Mario wysprzatac domek ?? :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

ale w "cukierkach" :naughty: - tylko powiedz kiedy wpadniesz.....................

.....................

aaa... już tam lepiej nie mów :polew: :polew: :polew:

jak to się mówi:

"Jedni lubią ogórki,

inni ogrodnika córki" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:49_________________________________________________

Puść Kasi esesmana kiedy masz wolny termin :wink4: to nie będzie sprzątać chałupy :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś może posiada lub wie gdzie można kupić przekaźnik

:hi: :hi: :hi:

Jaki przekaźnik chcesz? :tongue4: ja mam całe mnóstwo, a kupisz w każdym elektronicznym i pewnie w motoryzacyjnym :)

Przyszła dzisiaj maseczka w kolorze, ale nie taka piękna jaka miała być :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heeh Mario wysprzatac domek ?? :D:polew: :polew: :polew: :polew: :decayed::naughty:

ale w "cukierkach" :naughty: - tylko powiedz kiedy wpadniesz.....................

.....................

aaa... już tam lepiej nie mów :polew: :polew: :polew:

jak to się mówi:

"Jedni lubią ogórki,

inni ogrodnika córki" :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4: :wink4: :wink4::polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 12 Październik 2011, 21:49_________________________________________________

Puść Kasi esesmana kiedy masz wolny termin :wink4: to nie będzie sprzątać chałupy :decayed: :decayed: :decayed:

spoko najpierw zapytam Ciebie o pozwolenie :D

mam tez show w lisciach palmy i granie na pianinie :D:P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...