Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

w łódce jest chuuuujnia z jego dostaniem albo takie są teraz te sklepy i szroty :kwasny:

dziwne, przecież b5 trochę jest na szrotach :)

pytanie z innej beczki czy pompowtryski takie jak u mnie w avb to sie da regenerowac ??

:embarrassed:

myślę że każde się da :wink4: a już wiadomo że to pompki się skończyły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co się stresujesz :tongue4: mój zapala jak ciągnik, bo chyba świece nie grzeją, chociaż są sprawne i się nie przejmuję :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co się stresujesz :tongue4: mój zapala jak ciągnik, bo chyba świece nie grzeją, chociaż są sprawne i się nie przejmuję :wink4:

heheh ty ale swiece to teraz chyba nie sa potrzebne :P albo pomylilem z tymi nagrzewaczami swiec :P bo wiem ze jedno tylko ponizej

jakiejs temperatury dziala ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjecia zabija system

dobrze ze ma na imie Lama bo jak bede sie w nocy darl Lama Lama to moge zgonic ze mi sie zoo snilo :P

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joł :) Na ch*j straszycie Sebę - teraz chłopak nie może spać po nocach, bo mu się śnią korekcje na pierwszym i drugim pompowtrysku, a w konsekwencji budzi się cały upocony... "Honey, it was just a dream!" :decayed: Seba...zchilloutuj :good: Kanu - fajne lampki :decayed: Powróciłem właśnie z traski...qrde - znajomego odwiozłem na imprezę, dojechałem do domu, poczekałem ze 20 min, nawet zjeść normalnie nie mogłem i już z powrotem musiałem jechać;p 260km pękło :polew: Teraz pora na moje piwko:)

Aha - dzięki Pantonie za sprawdzenie cen tuszy - w końcu kupiłem HP, bo potrzebna jest na szybko - ori tusze po 35 zł (na allegro 29.90) i samo urządzenie 249, więc tragedii nie ma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh za pozno ja juz spac od niedzieli nie moge :P

a co potrzebowales Bartku ?? :) w sensie z drukiem ?? jak bedzie potrzeba drukowac cos nie w kolorze to sie dogadamy i damy rade ;) mam laserka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co panikować tymi korekcjami Sebek.....serio przyczyn może być kilkla i wtryskiwacze nie muszą mieć coś z tym wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka widziałem wczoraj a4 b5 avant czarny na EL z końcówką FN myślałem że to Dj ale Ty masz "chrom" relingi:D i nie wiem czy nie widziałem Marcina po 12 na drewnowskiej przy włókniarzy już :P

Coś ostatnio nie mam czasu nawet kurde na forum:(

Pierwsze zlecenie zakończono pomyślnie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...