Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no tak ale tą co dzisiaj kupiliśmy...... latałeś i jak cyka laleczka? :kox:

a nie no ta jeszcze nie mialem przyjemnosci tylko jako pasazer ;( ale powiem ze zacnie pocina :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

z wieczora :hi:

u czyżby jakiś zakup grupowy się szykował :mysli:

to ja dolną listwę drzwiową poproszę bo raczej zimy już nie wytrzyma :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o i jest nasz nowy koleszka z turbobenzynka :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:09_________________________________________________

z wieczora :hi:

u czyżby jakiś zakup grupowy się szykował :mysli:

to ja dolną listwę drzwiową poproszę bo raczej zimy już nie wytrzyma :gwizdanie:

mozemy z ci Pytonem wstawic listwe od super czasoprzestrzennej vectry wstawic :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale tą co dzisiaj kupiliśmy...... latałeś i jak cyka laleczka? :kox:

a nie no ta jeszcze nie mialem przyjemnosci tylko jako pasazer ;( ale powiem ze zacnie pocina :gwizdanie:

na spocie polatamy tą suczką :naughty::kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: sam sobie wstaw :tongue4:

moje listwy sa gitez majonez :tongue4:

koleżko ty nie masz dolnych listew :tongue4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:15_________________________________________________ :shocked: jaką suczką będziemy latac na spocie :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:16_________________________________________________co kupiliście :mysli: i komu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

no ja luzu nie mam jeszcze ale jest nadpekniety wiec chyba trzeba zmenic tak mi sie wydaje, ja mysle ze on mi poszedl wtedy jak ta felge i opone rozwalilem jak mi ta kobita wyjechala

A to nie jest ta strona, co ją w styczniu rozwaliłeś pod REAL-em? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:17_________________________________________________smol, nie czaj się, my nie gryziemy :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sobie zaloze :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:17_________________________________________________

Siemano z wieczora :hi: :hi: :hi:

no ja luzu nie mam jeszcze ale jest nadpekniety wiec chyba trzeba zmenic tak mi sie wydaje, ja mysle ze on mi poszedl wtedy jak ta felge i opone rozwalilem jak mi ta kobita wyjechala

A to nie jest ta strona, co ją w styczniu rozwaliłeś pod REAL-em? :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:17_________________________________________________smol, nie czaj się, my nie gryziemy :decayed: :decayed: :decayed:

smol dzisiaj zakupil B5 1.8 T :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema kłysek dam ci dam :wink4: tylko nic sie nie odzywałes :>

:decayed::good: przeoramy ja troche :tongue4:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:21_________________________________________________

Powiem tak jestem bardzo zadowolony z a4 1.8t bajka po prostu

:a4fan::audi::a4fan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smolu tylko jak w Audi zapalisz to Ci jaja urwiemy i na grilu upieczemy :decayed:

albo zabierzemy polifta i damy tego kolorowego przynajmniej miche bedziesz mial w gratisie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...